פרסום ראשון: דני עמוס חתם במכבי פתח תקווה

השוער יגיע לעונה אחת ויצטרף למחנה האימון של הקבוצה באוסטריה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  20.07.16 - 10:36
תחילת כתבה

בעקבות חוסר הוודאות לגבי כשירותו של השוער הראשון צחי גיגי למשחקים הראשונים בליגה, לאור הניתוח שהוא צפוי לעבור בקרסול, במכבי פ"ת החתימו הבוקר (רביעי) את דני עמוס על חוזה לעונה אחת. השוער שירד בעונה שעברה לליגה הלאומית עם הפועל עכו, ניהל את המו"מ מול המנהל המקצועי עומר גולן וסגרו במהירות.

עמוס היה מועמד בקיץ האחרון לכמה קבוצות, בינהן הפועל כפ"ס והפועל אשקלון ואף נבחן במוסקרון הבלגית. עמוס אמור להמריא מחר למחנה האימון של הקבוצה באוסטריה ולהצטרף לחבריו החדשים, כשנותרו להם שני משחקים במחנה. אתמול במשחק ההכנה הראשון במחנה הפסידה הקבוצה של קובי רפואה 1:0 לצ'רלטון האנגלית. למרות ההפסד, בקבוצה היו מרוצים מהיכולת של השחקנים ובמחצית הראשונה הגיעו שחקני ההתקפה למצבים טובים.

בנוסף לעמוס, גם הקשר גל לוי חתם בקבוצה לעונה עם אופציה לשלוש עונות נוספות ויצטרף מחר למחנה האימונים של המלאבסים. השחקן מגיע מהפועל ראשון לציון במדיה שיחק בעונה החולפת בלאומית.

בעקבות עזיבתו הפתאומית של הבלם האוסטרי, ברנהרד יאנצ'ק, רפואה יצטרך לחפש גם בלם מעבר לחלוץ זר נוסף. יאנצ'ק הסביר שבעקבות בעיות אישיות הוא מבקש להתיר את חוזהו. בקבוצה ראו את מצוקתו והחליטו שלא לעמוד בדרכו. "אין צורך להחזיק שחקן בכוח", אמרו במועדון.

החלוץ סמסון חוסייני, שעל הגעתו למבחנים פורסם אתמול כאן באתר, מאוד הרשים את הצוות המקצועי. חוות הדעת שקיבלו ראשי המועדון על החלוץ היתה טובה, אבל רפואה מעוניין לראות אותו מספר ימים נוספים לפני קבלת ההחלטה הסופית.

הדפס