שער ובישול לנאתכו, 0:6 לצסק"א על טוסנו

90 דקות לקשר שקבוצתו רשמו את ניצחונה הרביעי ברציפות

מערכת אתר ערוץ הספורט  01.12.17 - 20:23
תחילת כתבה

בווידאו: הניצחון של צסק"א על קאזאן

הגרלת המונדיאל אמנם מיקדה את מירב תשומת הלב הערב (שישי) במוסקבה, אבל לאחר מכן חזרו לשחק כדורגל בליגה הרוסית. אצל צסק"א עסקים כרגיל וביברס נאתכו וחבריו הביסו 0:6 בבית את טוסנו במה שהיה ניצחונם הרביעי ברציפות והחמישי ב-6 המשחקים האחרונים בכל המסגרות. הקשר שהשלים 90 דקות, השתתף בחגיגה עם שער ובישול.

צסק"א הובילה 0:2 אחרי פחות מחצי שעה בזכות שני פנדלים של ויטיניו בדקות 10 ו-27. 5 דקות חלפו ונאתכו הרים כדור קרן, ויקטור ואסין התרומם ברחבה ונגח לרשת כדי לקבוע את תוצאת המחצית. 10 דקות אחרי ההפסקה, הישראלי הצטרף לרשימת הכובשים כשקיבל את הכדור מאלן דזגוייב על סף הרחבה ובעט לקורה ולרשת.

צסק"א לא הורידה את הרגל מהדוושה והמשיכה לדרוס במשחק שנערך בשלג. 3 דקות בלבד אחרי השער של נאתכו, אלכסנדר גולובין הניף את הרגל ושיגר טיל לרשת מחוץ לרחבה. מי שקבע את התוצאה הסופית היה פונטוס ורנבלום שניצל בלבול בהגנת טוסנו וכבש בדקה ה-61. לגולובין היתה הזדמנות להשלים צמד בפנדל, אבל הוא החטיא אותו בדקה ה-78.

בזכות הניצחון, צסק"א עלתה למקום השני לפחות באופן זמני עם 35 נקודות, 4 פחות מאשר למוליכה לוקומוטיב ו-2 יותר מאשר לזניט סנט פטרסבורג. השתיים ישחקו רק מחר כשלוקומוטיב תארח את רובין קאזאן וזניט את אוראל.

הדפס >