ווימס סירב לעבור בדיקת סמים ולא הופיע לאימון

רעידת אדמה במכבי ת"א: הכוכב התבקש לעבור בדיקה שגרתית לאיתור חמורים אסורים מטעם פיב"א, אך סירב. גל מקל ו-ויקטור ראד נבחרו אף הם והסכימו להיבדק. לשחקני הקבוצה נאמר שווימס לא הגיע לאימון בגלל סירובו. עתידו של הפורוורד במועדון לא ברור

רועי גלדסטון
רועי גלדסטון  29.01.17 - 23:59
תחילת כתבה

רעידת אדמה במכבי ת"א: ערוץ הספורט חושף כי כוכב הצהובים, סוני ווימס, לא הגיע לאימון הקבוצה היום (ראשון) לאחר שבמוצאי שבת לא הסכים לעבור בדיקת סמים שגרתית שנערכה מטעם פיב"א באימון הקבוצה. מי שנבדקו בנוסף לווימס והסכימו לכך כמובן הם גל מקל ו-ויקטור ראד, שנבחרו באופן רנדומלי.

לפני שהחל האימון הגיעו הבודקים וביקשו לבדוק את מקל, ראד ו-ווימס. שחקנים במכבי ת"א מעידים בשיחה עם ערוץ הספורט שמקל נתן ראשון את הדגימה במהירות, כאשר על פי גורמים בקבוצה, ווימס סירב לבצע את הבדיקה. ראד, כאמור, ביצע את הבדיקה.

לאימון ווימס לא הגיע אחרי שקיבל הנחיה ממנהלי הקבוצה שלא להתייצב לאימון בעקבות מה שאירע אתמול, כשלשחקנים נאמר שהסיבה לכך היא העובדה שלא הסכים להיבדק. הפורוורד שגם מבחינה מקצועית נמצא בעונה לא פשוטה, מעמיד ממוצעים של 11.6 נקודות, 3.4 אסיסטים ו-3.3 ריבאונדים ב-27 דקות ב-19 משחקים ביורוליג. בליגת העל הפורוורד קולע 7.7 נקודות, מוסר 4.5 אסיסטים וקולט 3.8 ריבאונדים למשחק ב-24.3 דקות.

ביום חמיש האחרון ווימס ספג קריאות בוז מחלק מאוהדי מכבי ת"א במשחק מול קאזאן, ואמר לאחר מכן: "אני יודע שאוהדי מכבי לא אוהבים אותי כרגע". שמו של הכוכב נגרר לפרשת פיטוריו של ארז אדלשטיין, כשהמאמן רצה לזרוק אותו, אך השחקן נשאר, אדלשטיין פוטר, והפורוורד נראה אז כמנצח הגדול. שמו נקשר גם למחנאות ולזה שהוא אחד האחראים ליחסים העכורים בחדר ההלבשה.

יש לציין שצוות הבודקים, מטעם WADA - הסוכנות העולמית למניעת סימום בספורט - נמצא בארץ כבר מספר ימים וערך את הבדיקה גם לשחקני עירוני נהריה, ינסי גייטס ודרווין קיצ'ן. השניים עברו את הבדיקה.

סוכנו של ווימס סירב להגיב לידיעה. את תגובתו של השחקן לא ניתן היה להשיג. גם את תגובת המועדון לא ניתן היה להשיג והיא תובא כשתתקבל.

הדפס