פרסום ראשון: טרי אלן סיכם בנהריה, משעור מועמד

חיזוק מרשים לסגולים, שגם יחכו להתפתחויות בגזרת פורוורד מכבי ת״א

עמרי מנהיים
עמרי מנהיים  08.07.18 - 23:32
תחילת כתבה

אחרי שמינתה את מיקי גורקה למאמן, עירוני נהריה מתחילה לעבוד על הסגל לקראת העונה הבאה והערב (ראשון) רשמה חיזוק מעניין: הסמול הפווורד טרי אלן סיכם את תנאיו לעונה אחת בקבוצה הצפונית.

אלן (24, 2.03), בוגר מכללת ריצ׳מונד, מגיע לנהריה מגראבלין הצרפתית, שם העמיד בעונה שעברה ממוצעים של 11.4 נקודות ו-3.5 ריבאונדים למשחק. לפני שנתיים שיחק באגיס קורמנד ההונגרית וסיים את העונה כסגן מלך הסלים של היורופקאפ.

במקביל, הסגולים ממשיכים לעבוד על הסגל לעונה הבאה כשאחד המועמדים לחזק את הקבוצה הוא כארם משעור. בנהריה יחכו כמובן להחלטת מכבי תל אביב לגביו שכן יש לו חוזה לעונה הבאה, ואם וכשאר הדבר יתאפשר, הם ינסו להביא את השחקן. בין משעור לגורקה יש מערכת יחסים טובה עוד מימיהם המשותפים בהרצליה.

מי שצפוי להמשיך הוא יפתח זיו, בו התעניינו לא מעט קבוצות במהלך הקיץ. נכון לעכשיו, מצידו של הרכז ישנה נכונות להישאר בקבוצה לעונה נוספת כישראלי מוביל.

בנוסף, לערוץ הספורט נודע כי אחד השמות שבנהריה עוקבים אחריהם הוא הפורוורד/סנטר הניגרי-אמריקני עמנואל אומגבו (23, 2.03), ששיחק בעונה שעברה בפזארו האיטלקית. אומוגבו למד שנתיים באוניברסיטת סאות' פליינס בטקסס, ושנתיים בקולורדו סטייט, שבהן רשם 12.4 נק' ו-9.4 ריבאונדים למשחק. הוא נחשב לריבאונדר קשוח במיוחד ולפינישר טוב מתחת לסל. אחרי שלא נבחר בדראפט 2017, אומגבו חתם בפזארו מהסריה א' והעמיד שם ממוצעים של 10.8 נק' ו-8.9 ריבאונדים ואף הוליך את הליגה בחטיפות עם ממוצע של 1.7 למשחק.

הדפס