מתחרט? הרצוג: "שיטת 3 הבלמים עשויה להשתנות"

נבחרת ישראל נחתה בארץ אחרי ההפסד 3:0 לצפון אירלנד. המאמן אמר: "לא קראתי את הביקורות. לא הצלחנו ליצור שום דבר בהתקפה והמחצית השנייה שלנו הייתה רעה מאוד"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  12.09.18 - 18:43
תחילת כתבה

אחרי התבוסה 3:0 לצפון אירלנד במשחק הידידות בבלפסט, נבחרת ישראל חזרה היום (רביעי) לארץ ונחתה בנמל התעופה. הקדנציה של צוות האימון האוסטרי נפתחה ברגל שמאל עם שני הפסדים רצופים, הראשון לאלבניה, ובעוד חודש הכחולים-לבנים יארחו את סקוטלנד במחזור השני של ליגת האומות.

"זה היה ערב קשה לכולם", סיפר הרצוג, "במיוחד המחצית השנייה. במחצית הראשונה ראיתי דברים טובים, למרות שירדנו בפיגור 2:0, אבל אחר כך הרמה שלנו הייתה הרבה פחות טובה. נצטרך לשנות דברים ולהיראות אחרת מול סקוטלנד ואלבניה בבית. אלו יהיו משחקים שונים".

"לא קראתי את הביקורות בכלי התקשורת, אני מרוכז כל כולי בעבודה הקשה עם הנבחרת ובניסיון להשתפר", הוסיף האוסטרי, "לא הצלחנו ליצור כלום קרוב לשער, ועל זה אני כמאמן אתן את הדעת. צפון אירלנד היא נבחרת טובה, אבל לא הצלחנו להעניש אותם כשהם כבר ביצעו טעויות".

"ברור שלא רציתי לפתוח ככה את הקדנציה שלי בישראל", סיכם הרצוג. "שיטת המשחק והמערך עשויים להשתנות, נבחן את זה בעתיד, זה התפקיד שלי. חשוב שכולם יהיו בריאים ובכושר טוב, מה שלא היה אתמול. יש לנו עוד כמה שבועות של עבודה קשה עד סקוטלנד".

המאמן האוסטרי היה היחיד שנעמד מול המיקרופונים וענה לשאלות העיתונאים. המנהל הטכני ווילי רוטנשטיינר חמק מהמיקרופונים, ועל שחקני הנבחרת נאסר לדבר עם כלי התקשורת.

הדפס