"בארסה וליברפול סיכמו, קוטיניו יירכש ב-120 מיליון יורו"

דיווח: הקשר שביקש מקלופ לעזוב, בדרך לקאמפ-נואו. דורטמונד הבהירה לקטאלונים שהיא רוצה 150 מיליון יורו על דמבלה

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.08.17 - 19:25
תחילת כתבה

ברצלונה ממשיכה בחיפושים אחרי מחליף לניימאר, אבל עושה רושם שהסכום הגבוה שקיבלה עליו - 222 מיליון יורו - יקשה עליה בכל מה שנוגע לרכש בהמשך הקיץ. הקטאלונים כבר סימנו את עוסמאן דמבלה ופיליפה קוטיניו, ונציגי המועדון יצאו היום (שלישי) לגרמניה ולאנגליה כדי לקדם את המו"מ עם בורוסיה דורטמונד וליברפול.

ב-ESPN ברזיל פורסם שהושג סיכום בין בארסה לליברפול. לפי הדיווח, מדובר על 90 מיליון יורו שיקבלו המרסיסיידרס, בנוסף לבונוסים שיכולים להגדיל את הסכום עד ל-120 מיליון. מוקדם יותר פורסם ב-ESPN גם שקוטיניו ביקש מיורגן קלופ לעזוב, זאת אחרי שמאמן ליברפול הבהיר לאחרונה שהשחקן לא למכירה.

במקביל, ברדיו RAC1 הקטאלוני דווח הערב שדורטמונד העבירה מסר לבארסה שהיא רוצה לא פחות מ-150 מיליון יורו תמורת דמבלה. אם הקטאלונים ישלמו את הסכום הזה - משהו שהם לא מתלהבים לעשות - הצרפתי יהפוך לשחקן השני הכי יקר בהיסטוריה אחרי ניימאר.

לפי הדיווחים, בארסה כבר הגישה הצעה ראשונית לדורטמונד לפני מספר ימים בגובה 70 מיליון יורו, אך מנכ"ל דורטמונד, האנס יואכים ואצקה, אמר לאחרונה: "100 מיליון יורו תמורת דמבלה? זה לא מספיק". לעומת זאת, בקיקר טוענים שההצעה הבאה של הקטאלונים תעמוד על 120 מיליון יורו. בדיוק כמו קוטיניו.

הדפס