טוכל מונה למאמן פ.ס.ז': "זו גאווה גדולה"

הגרמני חתם לשנתיים בבירה הצרפתית ויחליף את אונאי אמרי

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.05.18 - 18:36
תחילת כתבה

פנים חדשות בבירת צרפת. תומאס טוכל מונה הערב (שני) למאמנה החדש של פאריז סן ז'רמן. הגרמני שיצא לשנת שבתון אחרי פיטוריו מבורוסיה דורטמונד חתם לשנתיים באלופה הצרפתית ויחליף בתפקיד את אונאי אמרי שעזב בתום העונה לאחר אי ההצלחה באירופה.

"זו גאווה גדולה להגיע למועדון כל כך אמביציוני כמו פ.ס.ז'", סיפר טוכל לאתר הרשמי. "אני מצפה כבר לעבוד עם השחקנים הגדולים הללו, הטובים ביותר על הפלנטה. אנחנו נעשה הכל כדי לדחוף את המועדון הכי גבוה ברמה הבינלאומית. יש במקום הזה פוטנציאל יוצא מהכלל ועומד לפני אתגר מרגש מאוד. אני מצפה כבר לגלות את הפארק דה פרינס האגדי והאווירה המחשמלת שבו".

"אני שמח להציג את תומאס טוכל כמאמנה של פ.ס.ז'", סיפר הבעלים נאסר אל חליפי, "תומאס הוא אחד המאמנים הכי תחרותיים באירופה שהצליח מאוד בשנים האחרונות. האישיות האמביציונית שלו, החוש המפותח לקדמה והכוח של האישיות שלו, זה משהו שיוסיף לפ.ס.ז' רבות. סגנון המשחק שלו יתאים לאוהדים של המועדון".

המאמן בן ה-44, שיחל את עבודתו בחודש יולי, הדריך בשנתיים האחרונות את בורוסיה דורטמונד, אותה הוביל לזכייה בגביע אחרי ניצחון 1:2 על פרנקפורט במאי 2016. המאמן שהחל את דרכו בבונדסליגה במיינץ הצנועה פוטר מהצהובים שחורים לאחר סיכסוך עם ראשי המועדון. בשנה האחרונה כאמור לקח פסק זמן מאימון.

הדפס