עומר סגן אלוף אירופה, צוברי זכה בארד

הצלחה כפולה לישראל בפולין. מדליסט הכסף: "הרגשה מדהימה". הגולש שסיים שלישי: "מאוד מרגש, שמח שהצלחתי להתעלות על עצמי"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  25.08.18 - 14:57
הישגים נהדרים של עומר וצוברי
הישגים נהדרים של עומר וצוברי
תחילת כתבההצלחה כפולה באליפות אירופה בגלשני RSX בפולין: יואב עומר הוכתר היום (שבת) לסגן אלוף אירופה בעוד שחר צוברי זכה המדליית הארד. בנשים, מאיה מוריס סיימה במקום הרביעי וזכתה במדליית כסף באליפות עד גיל 21.

עומר, שהגיע לשיוט המדליות כשהוא מדורג במקום השני הכללי סיים את השיוט במקום הרביעי, מיקום שהשאיר אותו במקום השני היוקרתי. אין ספק כי מדובר בהישג השיא בקריירה של עומר, שנחל הרבה הצלחות בנוער וכעת מקבל הכרה גם בבוגרים. עומר סיפר לערוץ הספורט: "אני שמח מאוד. כל השבוע הרגשתי טוב וחזק. זאת הרגשה מדהימה לזכות במדליה הראשונה שלי בבוגרים. אני שמח על השיפור והיכולת שלי אבל יש עוד הרבה לאן להתקדם ולהשתפר כדי להיות בטופ של הבוגרים".

צוברי חצה את קו הסיום במקום השלישי, מה שהעניק לו את המקום השלישי על הפודיום ואת המדלייה הרביעית שלו באליפות היבשתית והראשונה מאז 2013. צוברי אמר לערוץ הספורט: "מאוד מרגש לסיים את התחרות עם מדליית ארד. אני בכלל שמח על כל ההישגים של הנבחרת. מבחינתי הייתה תחרות בינונית אבל אני שמח שהצלחתי להתעלות על עצמי ולעשות את הדברים גם כשהולך קשה. להיות על הפודיום זה תמיד כיף ותמיד מרגש".

על זכייתו במדליית הכסף עומר יקבל מענק מיוחד בסך 28 אלף, צוברי יזכה למענק מיוחד של 20,000 ₪. מאמן הנבחרת גור שטיינברג יקבל 19,000 ש"ח. המענקים הם מהקרן המשותפת לוועד האולימפי בישראל, משרד התרבות והספורט והמועצה להסדר ההימורים בספורט.
אופק אלימלך מאילת סיים במקום ה-4 באליפות אירופה לבוגרים אחרי שניצח את שיוט המדליות. יואב כהן משדות ים, דורג 6 באליפות אירופה לבוגרים וזכה במדליית הכסף באליפות אירופה עד גיל 21 אחרי שסיים במקום ה-6 במדל רייס. הגולשת נוי דריהן סיימה 7 את שיוט המדליות ותפסה את המקום -5 באליפות אירופה ובנוסף זכתה במדליית הארד באליפות עד גיל 21. קטי ספיצ'קוב, חברתה ממועדון השייט אילת, התברגה במקום ה-7 באירופה אחרי שסיימה תשיעית במדל רייס ובנוסף דורגה רביעית באליפות עד גיל 21. את נבחרת הנשים של ישראל בגלשנים מוביל המאמן פייר לקונט.
הדפס