חוזהו של רוני לוי עבר בבקרה, יאמן מול סכנין

מאמן בית"ר יכול להתחיל לעבוד. בינתיים, הוא כבר שוחח עם שחר לגבי חיזוק

תומר לוי  10.12.13 - 20:30
עכשיו צריך להפשיל שרוולים. לוי
עכשיו צריך להפשיל שרוולים. לוי
תחילת כתבה

אחרי שמינתה מאמן חדש, בית"ר ירושלים העבירה הערב (שלישי) את חוזהו של רוני לוי בבקרה התקציבית. המשמעות היא שהאיש שהובא לאחרונה כדי להוציא את הקבוצה מהבוץ יוכל להדריך את חניכיו החדשים במשחק הליגה הקרוב מול בני סכנין.  

בינתיים, רוני לוי עובד מאחורי הקלעים על חיזוק לקראת פתיחת חלון ההעברות בינואר, ושוחח גם עם נשיא מכבי חיפה יעקב שחר, בין היתר על האופציה לחזק את בית"ר בשחקני חיפה. אחד השמות שעלו על הפרק הוא חן עזריאל.

שי חדד יעמוד לרשותה של בית"ר ירושלים בשבת בדוחא, אחרי שסיים עונש הרחקה בעקבות צבירת כרטיסים צהובים. "המשחק בסכנין יוכל להחזיר לנו את הכבוד גם בקרב הקהל", אמר אחד משחקני בית"ר, "הגיע הזמן לעשות לזה סוף".

בית"ר ירושלים חייבת נקודות כמו אוויר לנשימה. ההפסד 2:1 למכבי תל אביב ביום ראשון בטדי היה הרביע ברציפות של הקבוצה מהבירה, שהתייצבה במקום ה-11 בטבלה כשלזכותה 14 נקודות אחרי 12 מחזורים. הפסד נוסף, הפעם מול היריבה המושבעת סכנין, יכניס את בית"ר לסחרור גדול עוד יותר.

הדפס

תגובות

הוסף תגובה 5 תגובות ב 5 דיונים
5.
אני לא רואה

אדום עולה  10.12.13 18:45

אני לא רואה

הגב לתגובה זו
4.
המאמן דיבר עם שחר?!?

אוהד ביתר  10.12.13 17:14

הבעלים של ביתר זה טביב!! יש להם טעות

הגב לתגובה זו
3.
חברים תסלחו לי אבל רק לא חן עזריאל......

שאול  10.12.13 16:43

עם כל האהבה שלו ושל הקהל חן עזריאל לא צריך להיות זה שבא בתור חיזוק לקבוצה יש שחקנים עדיפים עליו צריך רוח חדשה בביתר כאלה שעוד לא טעמו את טעם הקבוצה ומלאים מבונטיבציה דיי עם ברירות המחדל האלו גם עדיין לא ברור באיזה כושר הוא נימצא דודו ביטון בן סהר ביברס נתכו אפילו עומר דאמרי יכולים לתת לביתר את מה שחסר אסור להתפשר בחיזוק הקבוצה הזול יוצא היקר בסוף דוגמא טובה המאמן אלי כהן שיקבל משכורת עד סוף העונה וביחד עם רוני לוי מדובר בסכום גדול שטביב משלם כל חודש אז דיי עם הבינוניות בביתר מתחילת העונה הביאו לקבוצה שחקנים במחירת חיסול ושלא נדבר על הגיל שלהם כולם כבר בני שלושים ומעלה שבעים מכדורגל אייס קריים בנגורה טונייס הבלם דוד רביבו ושלא נדבר על היהלום כמו שאלי כהן הגדיר אותו מולמו שלא מתאים גם לליגה ארצית אז בקיצור למה ללכת בזיגזג כל הזמן ולא להשקיע פעם אחת כמו שצריך ולבנות קבוצה שתרוץ הרבה שנים ותיתן פייט למכבי ותאמינו לי שבסוף כל הכסף שטביב ישקיע יחזור אילו כפל כפליים חומר למחשבה לכל מי שביתר חשובה לו

הגב לתגובה זו
2.
WOW ANI BE SHOK :) (לת)

Yellow  10.12.13 16:02

הגב לתגובה זו
1.
כיס של תימני (לת)

סגור ומופנם  10.12.13 15:46

הגב לתגובה זו