"אם לא תגיעו להבנות, נפגש בבית המשפט"

אורנשטיין דורש מנאמני, מנהלי ושחקני הפועל ת"א להסדיר את עניין החוזים עד יום ראשון

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  06.01.17 - 18:54
תחילת כתבה

בעקבות בקשת נציגי השחקנים עורכי הדין רועי רוזן ונדב לב מבית המשפט לחייב את אנשי ניסנוב לכבד את החוזים הקיימים, נשיא בית המשפט המחוזי איתן אורנשטייו קבע היום (שישי) כי על הצדדים לנסות להגיע ולהבנות, אם לא העניין יגיע שוב לבית המשפט.

בתוך כך, הנהלת הפועל הודיעה: גוטמן וביטון משוחררים, שוינפלד נשאר

אורנשטיין הורה לנציגי השחקנים, ההתאחדות, אנשי ניסנוב והנאמנים עו"ד שאול קוטלר ורו"ח חן ברדיצ'ב להיפגש בראשון הקרוב בשעה 08:00 בבוקר במשרדי הנאמנים, ואם הצדדים לא יגיעו להבנות יתקיים דיון באותו היום בשעה 11:30.

כידוע, האחים ניסנוב ישבו ביומיים האחרונים עם השחקנים וביקשו מהם לפתוח את החוזים הקיימים, לבטל אותם ולחתום על חדשים, שכוללים ויתורים כספיים. לטענת האחים יש להם סמכות לכך בהתאם להסכם הרכישה. אלא שנציגי השחקנים טענו כי הנשיא אורנשטיין הורה לכבד את החוזים ופנו בבקשה לבית המשפט היום לפני כניסת השבת.

התגובה של אורנשטיין היא לצו שהגיש עורך דינם של השחקנים, רועי רוזן, לבית המשפט למתן הוראות, שבו מובהר לאחים ניסנוב כי הם חייבים לכבד את החוזים של השחקנים.

אריאל הרוש, אביחי ידין, ארון שוינפלד, בן רייכרט, חן עזרא, אוראל דגני, שמואל שיימן, אדי גוטליב, עופר ורטה, גל שיש, צליל חתוכה, איציק שולמייסטר, אנס מחמד נכללים בבקשה, בה נכתב: "המבקשים מתכבדים להורות באופן דחוף ביותר לבית המשפט להורות לרוכשים לכבד את התחייבויותיהם. בקשה זו באה לנוכח התנהלות נציגי קבוצת ניסנוב ונוכח העובדה שהגיעו אתמול למתחם האימונים והודיעו כי מבחינתם הסכמי ההעסקה הקיימים מבוטלים לאלתר. בית המשפט מתבקש להורות בדחיפות לקבוצת ניסנוב לקיים את הסכמי השחקנים ככתבם וכלשונם כפי שהתחייבו".

הדפס