ידין: נפל לי האסימון שהפועל לא רוצה אותי

הקשר תקף: "ייבשו אותי על רקע לא מקצועי והגישו הצעה מופחתת, שרון ניסנוב ביטל את ההסכם שלי מול איציק. כל מה ששמעתי מהם זה המצאות ותירוצים"

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.05.18 - 17:42
תחילת כתבה

גם אחרי שעלתה בחזרה לליגת העל, בהפועל תל אביב לא שקט. אביחי ידין פרסם היום (ראשון) פוסט באינסטגרם שלו בו הוא תקף את המועדון על ההתנהלות במהלך המשא ומתן לגבי הארכת חוזהו.

"הפועל ת"א הודיעו שהם מוותרים עליי 'ושמים סוף לזיגזג', ושהם לא אוהבים את התנהלות המו"מ", כתב הקשר. "אז בואו נבין מה פה הזיגזג ואיך התנהל המו"מ. זה התחיל בייבוש לא מקצועי כדי שלא אגיע למכסה שמחדשת את החוזה אוטומטית. לא הגבתי. המשיך בהצעה מופחתת ביחס לאופציה, לשנתיים מאיציק ניסנוב. הסכמתי לתנאים. שרון ניסנוב ביטל את הסיכום של איציק ואמר רק שנה. הסכמתי. המשיך בקיצוץ נוסף ונכנס גם נק' כחלק מהחוזה. הסכמתי".

"בהנהלה החליטו שאני לא מתנהג בהתאם כי ביקשתי שדרוג לאוטו וכרטיסי מינוי, דבר שהם הסכימו לו במו"מ מול סוכני... ורק אז נופל לך האסימון ואתה מבין שפשוט לא רוצים אותי. הפירוט פה זאת האמת היחידה. כל דבר אחר שתשמעו זה המצאות ותירוצים כדי לא להחתים אותי. אין קשר לסחבת ואין קשר להתנהלות המו"מ, ומה שקרה באמת ברור עכשיו לכולכם".

הדפס