מרעננה לצ'מפיונס: קמארה נמכר ליאנג בויז

כפי שפורסם לראשונה, הבלם באלופת שוויץ תמורת 1.5 מ' יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט  06.07.18 - 15:12
תחילת כתבה

הפועל רעננה הודיעה היום (שישי) על מכירתו של מוחמד עלי קמארה לאלופת הליגה השוויצרית, יאנג בויץ מעיר הבירה ברן. מדובר בעסקה היסטורית, שנחתמה באמצעות סוכנו ניר קרין, כשהאדומים יקבלו 1.5 מיליון יורו. הבלם בן ה-21 חתם לחמש שנים במועדון השוויצרי וקיבל את המספר 4.

קמארה שעל מעברו ליאנג בויז פרסמנו כאן לראשונה, שיחק בעונה האחרונה במדי רעננה ועזר לה להשאר בליגה אחרי 34 הופעות מוצלחות למדי. השחקן סיפר: "אני רוצה להודות למשפחת הפועל רעננה ובמיוחד לאוהדים הנפלאים. לעולם לא אשכח שרעננה הייתה הראשונה לתת לי את הבמה מחוץ לאפריקה. מאחל להם בהצלחה ולא יכול לחכות להתחיל בשווייץ את האתגר החדש שלי".

הגנאי הבינלאומי יצטרף לצהובים-שחורים שזכו בעונה שעברה באליפות שוויץ וישחקו במוקדמות ליגת האלופות. "אנחנו משוכנעים ביכולות של קמארה ולכן כל כך רצינו להביא אותו למועדון. בזכותו ההגנה שלנו תהיה יותר גמישה", סיפר המנהל הספורטיבי של המועדון, כריסטוף שפיכר

גיל קופר, מנכ"ל רעננה: "אנחנו מודים למוחמד עלי קמארה על התרומה למועדון ומאחלים לו בהצלחה. ממש כמו קמארה וכפי שעשתה בעבר, רעננה תמשיך לפתח ולקדם שחקנים, זרים וישראלים כחלק מחזון הבעלים להיות קבוצה מובילה בכדורגל הישראלי, חזון שמתחבר להפיכת הפועל רעננה לחממה לפיתוח שחקנים מוכשרים".

 

הדפס