סוטיריס ניניס יגיע להתרשמות בהפועל חדרה

פרסום ראשון: "מסי היווני" שנחתך בעונה שעברה ממכבי פ"ת, ינסה להרשים את אביטן

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.09.18 - 08:38
תחילת כתבה

מוליכת ליגת העל, הפועל חדרה, תנחית למבחנים את הקשר היווני, סוטיריס ניניס, שינסה להרשים את ניסו אביטן ואם יצליח, יהפוך לזר השישי של הקבוצה. בעונה שעברה הקשר היווני נחתך ע"י מכבי פתח תקווה, מה שהוביל לסכסוך מתוקשר בין הצדדים שגם גרם לפילוג בין הקהל. ניניס שרשם שבע הופעות ליגה ולא כבש במדי המלאבסים, המשיך להתאמן חודשים ארוכים לאחר ששוחרר ודרש את מלוא חוזהו. עבור השחקן שהחל את העונה שעברה במכלן, נסגרו אופציות רבות באירופה מכיוון שהיה רשום בשני מועדונים ומשחקו הרשמי האחרון היה ב-23 בדצמבר.

בתחילת דרכו כונה ניניס - "מסי היווני", בגיל 16 הוא רשם הופעת בכורה במדי פנאתינייקוס ונחשב לילד הפלא של הכדורגל היווני. הוא כבש מול נבחרת ישראל שער ניצחון במשחק שבו גם קרע את הרצועה הצולבת, מה שעצר את התקדמותו. הוא לא עמד בציפיות הגבוהות ובכל הקבוצות שבהן עבר, הוא לא שותף ברוב המשחקים. מלבד פנאתינייקוס ומכבי פ"ת, ניניס שיחק גם בפארמה, פאוק סלוניקי, שרלרואה ומכלן.

אם יוחתם בחדרה, ניניס יתמודד עם אלי חטיב על המקום בהרכב. בינתיים הזרים של הקבוצה מספקים את הסחורה, ואביטן, שאוהב את הזרים שלו עובדים על המגרש ונלחמים, לא ויתר על התרשמות עם אף אחד מהם.

בתוך כך, בחדרה ממשיכים בהכנות למשחק נגד מכבי פ"ת ביום שבת. ירין פרץ ויונתן לוי צפויים להיעדר בשל פציעות. מלבד הצד המקצועי, משקיע הצוות גם בשיחות עם השחקנים על מנת לחזק את הצד המנטלי.

הדפס