גיא לוזון: אשאר רק אם הסגל יהיה מספיק חזק

מאמן הפועל ת"א לאחר ה-0:1: "היה שבוע הזוי". שוינפלד: "יהיה טוב"

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  08.01.17 - 22:28
תחילת כתבה

עם בעלים חדשים, אבל צרות ישנות הפועל תל אביב צלחה את סיבוב ח' בגביע המדינה עם ניצחון מינימלי, 0:1 על הפועל רמת השרון מהליגה הלאומית. ארון שוינפלד חזר להרכב והכריע את המשחק, גם בעזרת טעות של השוער היריב, גולן אלקסלסי, אבל הבעיות לא נגמרו אצל האדומים. ביום המשחק לא היה ברור מה יהיה הרכב בגלל בעיות בביטוח של השחקנים, כשלבסוף נעדרו רק חן עזרא ושמואל שיימן.

"היה שבוע הזוי, בקושי התאמנו", סיפר גיא לוזון בסיום, "אם להגיד את האמת, לא היה ראש לאימונים וגם היום לא היה לי שמץ מה יהיה הסגל וההרכב עד שעה ורבע לפני המשחק. מבחינתנו המצב היה רע מאוד בשבוע האחרון, אבל אני שמח שהוא לא שימש תירוץ להפסד ולא הופתענו. היה חשוב מאוד לעבור את השלב הזה".

המאמן המשיך: "בכל הקרנבל הזה אין אשמים, השחקנים פחדו לעלות בלי ביטוח ואני מבין את זה. אמרתי להם שיש להם גב ממני. אני מבין גם את הבעלים שלא רוצים שבגלל משחק כזה תהיה עוד טרגדיה כלכלית אם לא נעלה שלב, מבחינתי כולם פה צודקים"

"אהיה פה רק אם יהיה סגל חזק מספיק כדי להדביק את המינוס 9. אם לא, חבל על ההשקעה רק כדי לרדת ליגה. כדי להישאר נצטרך סגל חזק, לא רק שחקני נוער שאין להם כרגע יכולות להשאיר אותנו בליגה. הסגל הנוכחי לא יוכל להשאיר אותנו בליגה. לא צריך להיות מומחה בשביל זה, כל התחתית תתחזק וגם אנחנו נצטרך לעשות את זה".

כובש שער הניצחון, ארון שוינפלד, סיפר: "זה היה נחמד, לא שיחקתי הרבה זמן ונהנתי מזה כמו תמיד שאני משחק. המצב בשבוע האחרון היה מטורף. ניסיתי להתרכז במשחק. אני מקצוען עם חוזה ואני שחקן הפועל, כל משחק שאני אדרש לשחק, אתן 100 מעצמי".

עוד הוסיף החלוץ האמריקאי-יהודי: "אני לא יודע ממש מה הולך מסביב עם כל המשקיעים, אני לא יודע עברית ולא מעורב כמו כולם, אבל פגשתי את בעל הבית והוא נראה לי בחור טוב ורציני ואני מאמין שיהיה טוב. אני תחת חוזה בהפועל וכל זמן שזה יימשך, אכבד אותו ואלבש אדום".

מאמן רמה"ש, חיים שאבו: "בסך הכל החבר'ה נתנו הופעה מחוייבת ומכובדת. קיבלנו גול שאני לא מבין איך קיבלנו אותו. האמנתי שנוכל לעשות פה הפתעה וזה לא קרה, מעכשיו נתרכז בליגה שם גם המצב לא טוב. נצטרך להחזיר לעצמנו את הביטחון כבר מול הפועל ר"ג. אני מאמין שאחרי הניצחון הראשון נשתחרר והשאיפות שלי הן תמיד למעלה".

הדפס