רשמית: הופחתו 9 נקודות להפועל ת"א שלא ערערה

האדומים ירדו למקום האחרון ובמאזנם 7 נקודות בלבד. היום תתקיים פגישה עם הרוש. בן רייכרט לא מוכן לקצץ ב-50% משכרו. שיימן מסרב לקיצוץ של 20%. זגורי צפוי להישאר

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  10.01.17 - 09:00
תחילת כתבה

ההתאחדות לכדורגל הפעילה הבוקר (שלישי) את עונש הפחתת תשע הנקודות להפועל ת"א בעקבות פירוקה של חברת "הראל אחזקות" שהחזיקה במועדון. זאת לאחר שנשיא בית המשפט המחוזי בת"א, איתן אורנשטיין, החזיר את הסוגיה לידיה של ההתאחדות, ואנשי המועדון לא ביקשו צו מניעה למהלך הצפוי.

בעקבות כך, הפועל ירדה למקום האחרון בטבלה כשבאמתחתה שבע נקודות בלבד. "לאחר שלא הוגש ערעור, החל מהבוקר זו הטבלה המעודכנת של ליגת העל", נמסר מההתאחדות. האדומים לא ערערו לבית הדין העליון של ההתאחדות מתוך ההבנה שגם אם יערערו, בית הדין העליון לא ישנה את ההחלטה. "לא נעשה מאיתנו צחוק", אמרו במועדון.

בתוך כך, אנשי ניסנוב ימשיכו היום בשיחות עם השחקנים, כשעל הפרק פגישה עם אריאל הרוש. במועדון מקווים מאוד להגיע איתו להבנות, כשככל הנראה הבעלים יבקשו ממנו לוותר על מענק שהוא אמור לקבל בסוף העונה בסך כ-240 אלף ש"ח. השוער דחה את קבלת הסכום הזה בקיץ כששחקני הפועל התבקשו לקצץ.

בן רייכרט שהתבקש לקצץ ב-50 אחוזים משכרו, לא יסכים להצעה הזו. אם הבעלים החדשים לא יגישו הצעה אחרת, הקשר יחל לחפש קבוצה חדשה שתקלוט אותו. שמואל שיימן התבקש לקצץ ב-20 אחוזים משכרו, וגם הוא לא מוכן לדרישה הזו. המגן ממתין להצעה סופית של האחים ניסנוב על מנת לקבל החלטה סופית אם להישאר או שמא לעבור להפועל חיפה שרוצה אותו.

ישראל זגורי ביקש להכניס סעיף שחרור נמוך בקיץ לחוזה החדש שהוצע לו - חוזה לעונה וחצי עם קיצוץ של 20 אחוזים, כשבעונה הבאה יקבל העלאה של 10 אחוזים. ההערכה היא כי הצדדים יגיעו לסיכום. חן עזרא התבקש לקצץ ב-30 אחוזים משכרו, ובמועדון מעריכים כי לא יצליחו להשאירו. שחר הירש ימשיך להתאמן עם הפועל ת"א, שם מחכים לשמוע ממכבי חיפה לגבי תנאי ההעברה.

הדפס