יחזקאל: הקבוצה בלחץ, היינו צריכים לנצח 1:4

המאמן על הפנדל שלא נשרק: אני לא אבכה כמו מימר. תורג'מן: "יש תקופות שהכדור לא נכנס"

מערכת אתר ערוץ הספורט  11.01.17 - 21:50
תחילת כתבה

בני יהודה והפועל כפ"ס נפרדו הערב (רביעי) ב-1:1, הרביעי ברציפות של הכתומים, במשחק ששתי הקבוצות יכולות לחוש החמצה על כך שלא השכילו להכריעו ולברוח קצת מהקו האדום. חניכיו של ניסן יחזקאל שלטו ברוב שלבי המשחק, אבל דווקא נפלו לפיגור והסתבכו, לפני שאדום מטופש של ליאור לוי איפשר להם להשוות.

בסיום יחזקאל לא הסתיר את תחושת ההחמצה: "מאוד מאוכזב, אנחנו לא מצליחים לכבוש את השער שינצח, אנחנו שולטים וכל תחילת מחצית סופגים שער. אולי זה מנטלי. צריך להרים את השחקנים ולהמשיך הלאה".

פדרו גלבאן, שחוזר לקדנציה שלישית במועדון, צפה במשחק מהיציע באצטדיון המושבה, והמאמן התייחס לצירופו: "לא רק הוא יצטרך לכבוש את השערים. היינו צריכים לנצח 1:4. זה סימפטום של לחץ, אנחנו קבוצת תחתית, בא יריב שבא לחלץ תיקו ופספסנו. נרים את השחקנים ונמשיך הלאה. יהיה חיזוק, נחכה שיפלטו שחקנים לשוק ושיתאימו לנו. אין קסמים בינואר, לאט לאט, סבלנות".

בקבוצה התאכזבו שלא נשרק פנדל בדקות הסיום, אך יזחקאל לא השתמש בזה כדי לתרץ: "אז מה אני גם אבכה כמו מימר בשבוע שעבר? השופט פספס, קורה. יכול לקרות".

בצד השני, שרון מימר שוב ביכה על הכרטיס האדום שספגה קבוצתו: "האדום שינה מומנטום, יכולנו לגמור את המשחק, ואז אחרי ההרחקה הלכנו אחורה. לולא היינו ב-10 שחקנים היינו מנצחים, אבל זה מה יש. הגענו ליותר מצבים מהם, אז איך באנו להוציא תיקו? אם יחזקאל אומר את זה, שיבושם לו. אנחנו בלחץ, השחקנים מאוד רוצים לנצח כבר, בגלל זה הפעולות יותר קשות. אם היינו מצליחים להוריד את הלחץ היינו מנצחים היום, אבל זה חלק מהכדורגל. אחרי שנביא את הניצחון תראו קבוצה אחרת".

אלון תורג'מן, שהחמיץ מספר הזדמנויות קורצות, בעיקר במחצית הראשונה, הוסיף בתסכול: "מאוד מאכזב, לחצנו, יצרנו מצבים וזה לא נכנס. שלטנו במשחק וזה מאכזב. לא חושב שזה לחץ, יש תקופות שהכדור נכנס פחות. הייתי עצבני בסיום בגלל שהשיפוט היה לרעתנו היום, לא קיבלנו 2 פנדלים שהגיעו לנו, מקווה שזה יתאזן בפעם הבאה".

גם תורג'מן התייחס לצירופו של גלבאן, כמו גם לצרות בהפועל ת"א: "פדרו זה חיזוק משמעותי, מקווה שהוא יוסיף את הגרוש ללירה. המינוס 9 של הפועל עוזר לנו, אבל לא צריכים להתעסק בהם, צריכים להתעסק בעצמנו".

רז כהן דיבר על תחושת הפספוס בצד הכפר סבאי: "פתחנו לא כל כך טוב, אחרי זה נכנסנו יותר למשחק ובחצי השני כבר נתנו גול וחבל שלא סיימנו את המשחק כי היו לנו הזדמנויות. אחרי ההרחקה כבר היה קשה.
זה מבאס לשמוט את היתרון כל פעם מחדש, אבל אנחנו מסתכלים על המשחק הבא ומסים לשים מה שהיה היום מאחורינו".

יש לציין כי שופט המשחק צביקה לוי והמשקיף לא שמעו קריאות גזעניות שהופנו כביכול לעברו של צ'יבוטה ולפיכך הכתומים לא יעמדו לדין.

הדפס