במארקה טוענים: "הבלם של סכנין מכר משחקים בספרד"

אברהם פאס, הספרדי בן ה-34 שחתם אצל מרקו בלבול, מואשם בפרשייה חמורה על ידי האתר הפופולרי במולדתו. השחקן הגיב: "המשטרה סגרה את התיק. הסיפור הזה כבר מאחוריי"

תומר לוי
תומר לוי  26.07.13 - 22:06
הכחיש את ההאשמות. פאס
הכחיש את ההאשמות. פאס
תחילת כתבה

רק לפני זמן קצר קבוצת בני סכנין התגאתה ברכש שהחתימה, הבלם הספרדי אברהם פאס, שלו עבר מכובד בשני הליגות הראשונות בארצו. אלא שאם מישהו תהה כיצד שחקן ששיחק במדי הרקולס והופיע ב'לה ליגה' מגיע לקבוצת תחתית בישראל, הערב (שישי) צצו מספר תשובות אפשריות. על פי תחקיר שפרסם האתר הספרדי, כנגד פאס הועלו האשמות קשות בדבר מכירת משחקים לכאורה.

יו"ר המועדון, מוחמד אבו יונאס, מסר בתגובה: "אנחנו ניזונים משמועות כרגע ולא יודעים אם הסיפורים האלה נכונים. מבחינתנו, כרגע אנחנו ממשיכים בהתקשרות כרגיל. פאס צפוי לנחות איתנו אחרי המחנה בשבוע הבא ונקבל אותו בארץ בברכה". בינתים הדברים עשו את דרכם למחנה של סכנין ולשחקני הקבוצה, אך פאס דיבר עם חבריו והסביר להם כי אלו שמועות שאין בהם ממש.

פאס עצמו הגיב גם כן ואמר: "לפני שעזבתי את ספרד היה חשוב לי לדעת שהנושא ייחקר עד תום. המשטרה חקרה וסגרה את התיק מאחר ולא מצאה כלום וכעת אני רואה את הסיפור מאחוריי. אני מרגיש טוב בסכנין ואתן כאן כל שביכולתי כדי להצליח".

פאס בן ה-34 שיחק בעונה האחרונה בסבאדל מהליגה השניה, ולפני כן שיחק בהרקולס מ-2008 ועד 2011. על פי אותו תחקיר, מי שהיה המאמן של פאס בסבאדל קיבל לאחרונה שיחת טלפון מפתיעה. על הקו היה מאמן הכושר של הרקולס, שסיפר לו כי ברשותו מידע על כך שפאס מכר לכאורה 2 משחקים, בהם גרם להפסד של סבאדל בכוונה.

על פי הכתבה, המאמן העביר את המידע לנשיא, והאחרון שלח את סגנו נשלח לשוחח עם פאס באופן מיד ולברר את הנושא, הבלם נדהם מההאשות הקשות שהטיח בו סגן הנשיא, הכחיש כי היה מעורב אי פעם בתקרית שכזאת, ועזב את המקום. כעת הנושא הועבר לבדיקת מנהלת הליגה הספרדית, שלאחרונה עובדת קשה מאוד בכדי לאתר מקרים דומים ולהילחם בתופעת מכירת המשחקים.

הדפס