ליעד אלמליח חתם לעונה אחת בנצרת עילית

הקשר שחזר מפולין ולא מצא קבוצה בליגת העל ירד ללאומית: "זה המקום הנכון עבורי. עוד אשוב לליגת העל"

אבישי תורג'מן  15.10.12 - 12:28
תחילת כתבהאחרי שהחוויה האירופית שלו די מיצתה את עצמה, ליעד אלמליח חוזר לישראל. הקשר, ששיחק אשתקד בפודבסקידזה הפולנית עם לירן כהן, חזר לישראל וסיכם עד לסוף העונה בהפועל נצרת עילית מהליגה הלאומית.

ב-2011/12 הקשר שגדל במחלקת הנוער של מכבי חיפה סיפק חצי עונה טובה, אך לאחר מכן הוא לא קיבל קרדיט מהמאמן החדש ומיעט לשחק. בשל מעמדו החדש, הגיע לסיכום עם הפולנים על שחרורו, חזר לארץ בסביבות מאי ומאז חיפש קבוצה.

אלמליח היה היה קרוב לסגור בבני לסכנין ואף התאמן עם הפועל תל אביב בחלק מהזמן. בשבועות האחרונים הוא התאמן עם נצרת עילית אחרי שלא מצא קבוצה בליגת העל, בה דווקא שיחק, בעונת 10/11 עת רשם תקופה טובה בהפועל עכו.

"אני שמח שסוף סוף מצאתי את המקום שלי", אמר אלמליח לאתר ערוץ הספורט, "אני יורד ללאומית כדי לחזור חזרה לבמה הגדולה של ליגת העל בעתיד. מרגיש שנצרת עילית זה המקום הנכון והזמן הנכון עבורי".

גם דני גולן, מאמן נצרת עילית, התייחס להחתמה הטריה: "זה חיזוק משמעותי. ליעד מתאמן איתנו כבר שלושה שבועות ולפני שבועיים הבנו שיש סיכוי טוב שהוא ישחק אצלנו. יש לו עוד קצת עבודה לעשות כדי לחזור לכושר המשחק שחסר לו, אבל הוא עוד יעזור לנו לעמוד ביעדים שלנו".

הדפס