עומר בוקסנבוים פרש: הגשמתי הרבה חלומות

קפטן הפועל ר"ג נכנע לפציעות בברך: "זכיתי בחברים, אני לא מעכל"

זיו אמויאל  29.10.14 - 15:57
תחילת כתבה

עומר בוקסנבוים הודיע היום (רביעי) על פרישה מכדורגל. כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט, הקשר בן ה-32 נפצע במשחק מול הפועל כפר סבא, לאחריו אובחנו לו קרע ברצועה הצולבת ובמיניסקוס, פציעות שהשביתו אותו בעקרון עד לסיום העונה.

בסטטוס מרגש בפייסבוק כתב קפטן הפועל ר"ג הפורש: "קריירת הכדורגל שלי התחילה ביום בו נולדתי. התחלתי לשחק כדורגל בגיל 6 והיום אני פורש. לא אדרוך יותר על כר דשא במדי קבוצת כדורגל".

"נפצעתי בברך במשחק מול הפועל כפר סבא ובתחילת השבוע התבשרתי כי קרעתי את הרצועה הצולבת. שיקום מפציעה כזו הוא בלתי אפשרי לשחקן בגילי ולכן אני נאלץ להשלים עם העובדה שלא אשחק יותר", המשיך בוקסה.

"אם אני מסתכל לאחור, הגשמתי הרבה מעבר לחלומות שלי בתור ילד", סיפר הקשר. "החלום שלי היה להגיע לבוגרים של הפועל רמת גן. לא יכולתי לדמיין שאזכה בגביע המדינה, בטח שלא פעמיים, עם הקבוצה שהיא הרבה יותר מבית בשבילי".

"זכיתי בחוויות בלתי נשכחות בקבוצות שונות ובחברים טובים לכל החיים. גם כאשר אני כותב את זה, אני לא באמת מעכל שאני פורש, אבל עם הזמן זה יחלחל", סיכם בוקסנבוים. "אני רוצה לנצל את ההזדמנות ולהגיד תודה למשפחה שלי, לחברים, לכל האנשים שתמכו בי לאורך הקריירה. תמיד ידעתי שהכדורגל זאת מתנה שקיבלתי. העבודה שלי הייתה הדבר שאני הכי אוהב לעשות, ובמקום שאני הכי אוהב. על כך אני מוקיר תודה יותר מכל. תודה לכולם".

עומר בוקסנבוים החל את דרכו בנוער של הפועל רמת גן וערך את הופעת הבכורה בבוגרים במדי הכח, היריבה העירונית. הוא חזר לשורות האדומים והמשיך למכבי חיפה, הפועל פתח תקוה, מכבי הרצליה, מכבי פתח תקוה וחזר הביתה ב-2010. הוא זכה באליפות עם הירוקים (2003/4), קטף פעמיים את גביע המדינה (2003 ו-2013) וזכה פעמיים גם בגביע הטוטו.

הדפס