וויליאם נג'ובו חתם בבית"ר תל אביב/רמלה

פרסום ראשון: אקס ק"ש, שהיה חלק מעונת האליפות ההיסטורית, יגיע לקבוצה מתחתית הליגה הלאומית. אלדד שביט מתקרב לעירוני טבריה

זיו אמויאל  23.12.14 - 18:13
נג'ובו, במדי ק"ש, בקרוב בלאומית
נג'ובו, במדי ק"ש, בקרוב בלאומית
תחילת כתבה

חלון ההעברות עדיין לא נפתח רשמית, אבל כבר היום (שלישי) נרשמה אחת ההחתמות המפתיעות שנראה בינואר הקרוב. בית"ר ת"א/רמלה, מתחתית הליגה הלאומית, החתימה את וויליאם נג'ובו, אחד הברגים המרכזיים באליפות ההיסטורית של קריית שמונה. הקשר הזמבי (27) שיחק שלוש עונות בק"ש, ממנה עבר להפועל באר שבע שם לא הצליח להותיר חותם. נג'ובו עבר מהנגב לפארלמיני הקפריסאית, וכעת הוא חוזר לישראל.

נג'ובו מגיע לבית"ר ת"א/רמלה כשהיא מדורגת במקום הלפני אחרון בטבלת הליגה הלאומית ולזכותה 14 נקודות בלבד. סוכנו של השחקן, ניר קרין, אמר לאתר ערוץ הספורט: "בית"ר ת"א/רמלה עושה רושם של מועדון מאוד מסודר, עם הנהלה וצוות מקצועי מעל הממוצע של הליגה הלאומית. לוויליאם יש הזדמנות טובה לחזור שוב לתודעה".

בעניין אחר, בעלי הפועל רעננה, אשר אלון, אישר הערב לעוזר המאמן של המועדון, אלדד שביט, לקיים מו"מ עם עירוני טבריה ובעצם העניק אור ירוק לעזיבתו. בכך, נשאו פרי הלחצים שהפעיל ראש עיריית טבריה, יוסי בן דוד, על אלון כדי להחתים את שביט. נכון לעכשיו, המאמן בפועל הוא רפי בוסקילה, שכבר הבין כי הקבוצה אינה מעוניינת בו ורק מחלוקות כספיות על הפיצוי מונעות את עזיבתו.

אלדד שביט מסר בתגובה לאתר ערוץ הספורט: "לא אשב עם אף אחד בטבריה, עד שלא ייפתרו העניינים מול רפי". בתוך כך, טבריה תארח הערב בסיבוב ז' של גביע המדינה את הפועל כפ"ס ולאחר מכן יתקבלו החלטות גורליות על דמות המועדון.

הדפס