מליקסון ואיינבינדר צפויים לחזור להרכב, אוחנה לא בסגל

טענות נשמעו נגד גישתו של הקשר. גם איינבינדר עשוי לפתוח

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  14.09.17 - 12:30
תחילת כתבה

הפועל באר שבע תפתח הערב (חמישי) בפעם השנייה ברציפות, את שלב הבתים של הליגה האירופית, כשתארח בטרנר את לוגאנו. לאחר האימון המסכם, שחקני האלופה יצאו לבית מלון באשקלון, שם ישהו עד סמוך לשעת המשחק.

18 שחקנים הגיעו למלון, אבל רק בהמשך היום ברק בכר יחליט על הסגל שלו. מי שעשוי לחזור אליו לראשונה מאז פציעתו הוא בן שהר, שהתאושש מהקרע ברצועות עצם הבריח. אליניב ברדה, שסובל מהתכווצות בשריר הירך האחורי, כידוע, לא יהיה בסגל. גם מיכאל אוחנה לא ייכלל ב-18, במועדון טענו כי מדובר בסיבה מקצועית, אבל חלק אחר סבר כי הבעיה הייתה שהגישה של אוחנה לא הייתה מספיק רצינית.

בכר הקרין לשחקניו קטעי וידיאו של היריבה השוויצרית כשהדגש היה על תכנית המשחק שלה, והעובדה שהיא צפויה לשחק הגנתי. "מדובר בקבוצה חזקה, שמתגוננת טוב עם הרבה שחקנים. אנחנו מסתכלים על עצמנו ורוצים לנצח בטח בבית, וגם בשביל ליצור מומנטום חיובי", אמרו שחקנים. 

מלבד זאת, נראה שבכר עדיין מתלבט לגבי ההרכב. באימון המסכם המאמן אמנם לא תירגל את ה-11 שלו, אך באימונים שלפני כן הוא ניסה לסירוגין גם מערך של שלושה בלמים, שכולל את שיר צדק, לואי טאהה וחאתם עבד אלחמיד. בכל אופן עושה רושם שהוא נוטה יותר לפתוח עם ארבעה שחקנים בהגנה, כשבמקרה כזה טאהה כנראה יחזור להרכב לצידו של צדק.

דור אלו ימשיך בעמדת המגן הימני בהופעה האירופית הראשונה שלו ומיחאי קורהוט יפתח בצד שמאל, גיא חיימוב יעמוד בין הקורות. דן איינבינדר צפוי לחזור ל-11 ולשתף פעולה בקישור עם ג'ון אוגו ומהראן ראדי, כשאל החלק הקדמי יחזור מאור מליקסון, יחד עם טוני וואקמה ותומאש פקהארט.

הרכב משוער: גיא חיימוב; דור אלו, שיר צדק, לואי טאהא (חאתם עבד אלחמיד), מיחאי קורהוט; ג'ון אוגו, מהראן ראדי, דן איינבינדר; מאור מליקסון, טוני וואקמה ותומאש פקהארט.

הדפס