ליגה סדירה 2018/19
קבוצה מש’ הפרש נק’
1 מכבי ת"א 0 0 0
2 מכבי הוד השרון 0 0 0
3 מ.ס. עילבון 0 0 0
4 הפועל מטה אשר 0 0 0
5 הפועל כפ"ס 0 0 0
6 ק.ק ת"א 0 0 0
7 אליצור אשקלון 0 0 0
8 הפועל עמק חפר 0 0 0

"אדוני היו"ר, תתעורר מהסרט שאתה חי בו"

מתח בכדורעף אחרי עצירת ליגת הנשים עקב יציאת הנערות למחנה

אסף אקרמן
אסף אקרמן  03.12.17 - 17:36
תחילת כתבההטמפרטורות בהנהלת איגוד הכדורעף רותחות על רקע ההחלטה של ההנהלה לדחות את מחזור ליגת הנשים בעקבות יציאת נבחרת נערות למחנה אימונים בהולנד בשבוע הבא, בטענה שזה יפגע בכמה קבוצות להן יש שחקניות נוער נבחרת בהרכבן.

מספר חברי הנהלה ויו"רים של קבוצות ליגת הנשים הביעו כעס גדול על ההחלטה שנעשתה בקלות דעת לטענתם והם אף מתכוונים לנסות לפעול לשנות את ההחלטה בכינוס שיעשו הערב בכפר סבא כולל הקבוצות הבכירות של הליגה הפועל כפר סבא ומכבי חיפה. אבל ההחלטה גם הביאה איתה כמה מילים קשות בין יו"ר האיגוד, אביתר דותן לבין אחד מחברי ההנהלה יוני אלמוג שטען כי דברים באיגוד נעשים ללא האישור המתאים ועל פי התקנון.

"אדוני היו"ר אני מקווה שתתעורר מהסרט שאתה נמצא, תלמד להתייחס למהות ולשאלות שאתה נשאל במקום לנסות לתקוף", כתב אלמוג במייל פנימי שהגיע לידי אתר ערוץ הספורט, "אין לי ולנו כל משמעות מעבר לכינוי שלנו " חברי הנהלה" אז למה זה חשוב לך מי יושב שם אחת לחודשיים, הרי אתה לא סופר אף אחד ממטר, כך היית לפני 15 שנים שהכרתי אותך ולצערי שום דבר לא השתנה , אפילו לא התבגרת".

היו"ר דותן לא נשאר חייב לדברים של אלמוג וענה לו: "החרבת בשנותייך את הכדורעף הישראלי, את השיח הפנימי את ההוגנות את החברות את התחרותיות הספורטיבית בין כל האגודות. אתה ממשיך בזה. לא אתן לך. מציע לך להתפטר מידית ולהמשיך לדרכך, אין מילה אחת אמת בכתוב שלך. רק סיסמאות ומסרים כדי לפגוע. אני לא מביא להנהלה שום דבר שלא ברור עד הסוף וכל הנושאים שכתבת עליהם היו בהנהלה. אתה ממשיך להסית ולהסיט ולגנוב דעת. תתפלא האיגוד עשה דרך ארוכה השנה והמדדים שלו בצמיחה בדיוק לפי התכנית שאושרה בתחילת שנה. אני חושב שאתה לא ראוי, יותר מדי שנים בהנהלה והגיע הזמן שתצא להתרעננות, תרומתך היא בשליליות ושום דבר חיובי".
הדפס