חולם על NBA: גל מקל ייצא להיבחן במחנה קיץ בארה"ב

רכז מכבי חיפה ינסה את מזלו. יוטה, בה כבר נבחן בעבר, הביעה התעניינות. קוז'יקרו על יכולת הירוקים: "משהו לא עובד"

אסף אקרמן
אסף אקרמן  29.04.13 - 11:38
תחילת כתבהרכז מכבי חיפה גל מקל ינסה בעונה הבאה להגיע לליגה הטובה בעולם ה-NBA. הגארד מתכוון לצאת למבחנים במחנה קיץ, כאשר אחת הקבוצות שהתעניינה בו היא יוטה, אך קיימת קבוצה נוספת ששלחה מסר לשחקן שהיא רוצה לבחון אותו.

מקל אינו חתום בחיפה לעונה הבאה אבל הירוקים מאוד רוצים שימשיך. הבעיה היא התאריכים של מחנה הקיץ, שעלול להסתיים מאוחר ואחרי סיום בניית הקבוצה לעונה הבאה, ועל כן לא בטוח שחיפה תוכל לחכות לשחקן. מקל נחשב לאחד הרכזים הישראלים הטובים בליגה, קולע 13 נקודות למשחק ומוסר 5 אסיסטים. הגעתו לירוקים שידרגה את הקבוצה, שרוצה להגיע למשחק האליפות שיתקיים באולם ברוממה.

אמש ניצחה חיפה את מכבי ראשון לציון 69:76 אבל עם יכולת פושרת ולפרקים נראה היה כי הקבוצה של בראד גרינברג משחקת בהילוך ראשון. "יש לנו בעיה, זה נכון שמשהו לא עובד כמו שצריך", הסביר בסיום הקפטן עידו קוז'יקרו, "כולם רוצים לנצח אבל לפעמים יש דברים שקצת לא מתחברים ובמיוחד אחרי ההפסדים שהיו לנו, אני מאמין שהניצחון הזה ישנה את המצב ולקראת המאני טיים של העונה והסדרות שיתחילו הקבוצה תראה אחרת כי יש לנו מטרות שאנחנו רוצים להגשים".

במחזור הבא, מחזור הסיום של הליגה, מכבי חיפה תפגוש את הפועל אילת בבית בקרב על המקום השני, שעשוי להקנות לה ביתיות בסדרות רבע וחצי הגמר.

הדפס