פנאתינייקוס שיחררה את סופו, שיוכל לחתום במכבי תל אביב

הסנטר הענק, ששיחק שנתיים בהיכל נוקיה, בדרך לקדנציה שניה, כפי שפורסם לראשונה כאן באתר. היוונים דרשו ממנו לקצץ משמעותית בשכר, אבל הוא סירב. פאו הודיעה שלא תממש את האופציה עליו ולכן הוא אמור לחתום במכבי בקרוב

רועי גלדסטון
רועי גלדסטון  05.07.13 - 14:16
תחילת כתבה

סופוקליס שחורציאניטיס עשה היום (שישי) עוד צעד בדרך לקאמבק שלו להיכל נוקיה. סופו, שהיה אהוד ואהוב מאוד בשנתיים שבילה בהיכל נוקיה, שוחרר היום רשמית מפנאתינייקוס. כעת במכבי תל אביב יעשו מאמצים רבים על מנת להחתים אותו על חוזה חדש ולהחזירו למדים הצהובים.

כפי שפרסמנו לראשונה כאן באתר, מכבי ת"א וסופו כבר הגיעו לסיכום עקרוני על התנאים החדשים, אך שחורציאניטיס עדיין המתין להחלטתה של פנאתינייקוס, שהחזיקה באופציה על הסנטר לעונה נוספת.

לאתר ערוץ הספורט נודע כי לפי החוזה של הסנטר ב"אואקה", פאו הייתה יכולה להשאיר את סופו בתנאי שתשלם לו 800 אלף יורו לעונה. אולם, הירוקים דרשו ש"בייבי שאק" יקצץ כ-30% משכרו לאזור ה-560 אלף יורו, אך הוא סירב בכל תוקף.

כאמור, כעת סופו הוא שחקן חופשי ויכול לחתום רשמית על החוזה עם מכבי תל אביב, שמעוניינת לצרפו ומוכנה גם להוציא לא מעט משאבים כדי לעשות זאת. אגב, אם לא יהיו בעיות פתאומיות בחתימה, סופו יפגוש את האקסית מאתונה כבר בשלב הבתים של היורוליג, יחד עם קובאן, הכוכב האדום בלגרד ולבוראל ויטוריה.

סופו הגיע למכבי בעונתו הראשונה של דייויד בלאט והיה מהגורמים המשמעותיים בהגעה לפיינל פור בעונת 2010/11. בעונה שלאחר מכן הוא סבל מפציעה טורדנית בברכו, שמנעה ממנו לשחזר את היכולת הטובה. העונה הוא שיתף פעולה עם סטפון לאזמה, אקס צהוב נוסף, בפנאתינייקוס. היוונים נעצרו ברבע גמר הפלייאוף ביורוליג על ידי ברצלונה וזכו באליפות ביוון.

הדפס