גבריאל יאנצו חתם לשלוש שנים בהפועל רעננה

הקשר הרומני שיחק בעבר בליגת האלופות עם סטיאווה בוקרשט

עינת הירש
עינת הירש  09.08.17 - 14:20
תחילת כתבה

חיזוק מסקרן להפועל רעננה. הקבוצה הודיעה היום (רביעי) על צירופו לשלוש שנים של הקשר הרומני, גבריאל יאנצו, ששיחק בעונה שעברה במדי ויטורול, האלופה המקומית. השחקן בן ה-23 גדל באקדמיה של גאורגי האג'י ושיחק, בין השאר, בסטיאווה בוקרשט ואף רשם במדיה הופעות בליגת האלופות. בעונה שעברה כבש חמישה שערים בליגה ב-24 משחקים.

בינתיים, רעננה מגיעים דרוכים במיוחד לקראת המשחק השני בגביע הטוטו שייערך הערב (רביעי) מול מכבי נתניה, אך יגיעו בסגל חסר. ירדן כהן עדיין פצוע וסובל ממתיחה חזקה בשריר הארבע ראשי ולא יהיה כשיר גם הערב, ובמקומו ימשיך לשחק עמנואל אמבולה בעמדת המגן השמאלי.

פצוע נוסף הוא הבלם עידו לוי, שסובל מבצקת בברך כתוצאה מכאבים מתמשכים, והוא עתיד לחזור לאימונים בהדרגה החל מיום ראשון. מוחמד עלי קאמרה יחליף אותו במרכז ההגנה לצידם של עדי נמני ובן והבה. כמו כן, ימשיך להיעדר אליאל אמסלם, ששבר את כף רגלו ביום חמישי האחרון וייעדר כחודש וחצי.

דודו אברהם צפוי להמשיך עם מערך שלושת הבלמים ויסתמך על המהירות של המגנים מוחמד שכר ואמבולה. באסיפת הוידאו המאמן התעכב על המצבים הנייחים של ערן לוי והזהיר מהמתפרצות של עלי מוחמד. בן בנימין, מרקו אדאמוביץ' ורועי שוקרני ישחקו בקישור, בעוד ג'ורדן פושה ושמעון אבוחצירא ימשיכו לשתף פעולה בחוד ההתקפה.

בגזרת השוער הראשון עדיין אין מועמד ראוי, כשהשוער הנבחן סקובה קמארה צפוי לעזוב אחרי שלא הרשים את הצוות המקצועי. בהנהלה יש מי שמעוניינים לתת לאסף צור את המושכות כבר העונה.

הרכב משוער: אסף צור, מוחמד שכר, עדי נמני, מוחמד עלי קמארה, בן והבה, עמנואל אמבולה, בן בנימין, רועי שוקרני, מרקו אדאמוביץ', ג'ורדן פושה ושמעון אבוחצירא.

הדפס