הנבחרת מתחדשת: אצילי, מוגרבי וגולסה זומנו לסגל

אלישע לוי פירסם את רשימת השחקנים לקראת איטליה, שכוללת לא מעט שמות חדשים. דן איינבינדר, קני סייף ואריאל הרוש גם בפנים. בניון, בוזגלו, דור מיכה ואלמוג כהן בחוץ

תומר לוי
תומר לוי  26.08.16 - 10:33
תחילת כתבה

עידן אלישע לוי ייפתח באופן רשמי ביום שני. עם ציפיות מינימליות ובידיעה שיש רק מה להרוויח, ישראל תנסה להפתיע את הגדולות בקמפיין מוקדמות המונדיאל. בנבחרת שהוגרלה עם ספרד, איטליה ואלבניה, מקווים שאולי הפעם דברים ייראו אחרת ולכן אלישע לוי החליט על לא מעט פנים חדשות בסגל. 

מי שצפוי להפוך לרכש הטרי של גרנאדה, עומר אצילי, זכה לזימון בכורה, כשגם פיראס מוגרבי שפתח את העונה בצורה נהדרת במכבי חיפה, נקרא לדגל לראשונה. קפטן בית"ר ירושלים, דן איינבינדר, נכלל אף הוא בסגל לצד אייל גולסה, קשר מכבי ת"א. 

על אפודת השוער הראשון צפוי מאבק בין שלושה שוערים: אריאל הרוש, דודו גורש ובוריס קליימן, כאשר את ההתקפה יובילו מונאס דאבור, תומר חמד והקפטן, ערן זהבי.

גם מחוץ לסגל ניתן למצוא לא מעט שמות מעניינים: למרות היכולת הטובה שהציג לאחרונה, יוסי בניון הוותיק שוב לא הוזמן, כשגם עומר דמארי, אלמוג כהן, דור מיכה ומאור בוזגלו נותרו בחוץ. מאור מליקסון, ליאור רפאלוב וטאלב טוואטחה הפצועים גם לא יעמדו לרשות הנבחרת לקראת המפגש מול הסקוודרה אזורה.

שוערים:
אריאל הרוש (הפועל ת"א), דודו גורש (הפועל ב"ש), בוריס קליימן (בית"ר ירושלים).
 
הגנה:
שיר צדק (הפועל ב"ש), איתן טיבי (מכבי ת"א), רמי גרשון (גנט), אופיר דודזאדה (גנט), בן ביטון (הפועל ב"ש), אלי דסה (מכבי ת"א).
 
קישור:
בירם כיאל (ברייטון), ביברס נאתכו (צסק"א מוסקבה), ניר ביטון (סלטיק), דן איינבינדר (בית"ר ירושלים), אייל גולסה (מכבי ת"א), שרן ייני (ויטסה), רועי קהת (מכבי חיפה), עומר אצילי (בית"ר ירושלים), פיראס מוגרבי (מכבי חיפה), קני סייף (גנט).
 
התקפה:
 טל בן חיים (מכבי ת"א), ערן זהבי (גואנגג'ואו), מונאס דאבור (רד בול זלצבורג), תומר חמד (ברייטון).

הדפס