ארבייטמן מתחיל מחדש: חייב לחזור לעצמי

הישראלי של גנט מודה: "עכשיו צריך לדבר על המגרש. ציפיתי להיות במקום יותר גבוה, אולי זה יקרה העונה"

תומר לוי
תומר לוי  11.07.12 - 15:34
שלומי ארבייטמן, חוזר לעניינים (gettyimages)
שלומי ארבייטמן, חוזר לעניינים (gettyimages)
תחילת כתבה

שלומי ארבייטמן מתחיל עונה שלישית באירופה. את זו החולפת הוא לא ירצה לזכור. החלוץ הישראלי לא שיחק בגנט ואולץ לעזוב בינואר לווסטרלו, שם פציעה גרמה לכך ששיחק רק שמונה משחקים. עכשיו הוא מנסה להתניע מחדש את מגמת העליה.

מה קרה העונה בגנט?
"לא שיחקתי כמעט מתחילת העונה והיה ברור לי שזה לא מקצועי. בינואר נקראתי לשיחה אצל הנשיא ובה הבנתי שאין לי כנראה סיכוי לשחק בגנט ועברתי לווסטרלו.  אני יודע למה לא שיחקתי, אבל בשלב זה אני מעדיף לשמור את הסיבות אצלי. הייתי חייב לעבור כדי לשחק".
 
"התחלתי מצוין את העונה הראשונה, שיחקתי והבקעתי", נזכר ארבייטמן. "במחנות האימונים הייתי בכושר מצוין ואז הוצאתי מההרכב. עד עכשיו אני לא מבין למה. בגיל 27, אני צריך להתרכז עכשיו בעשייה על המגרש. אני חייב לחזור לעצמי, עכשיו צריך לדבר על המגרש".

מה היה בווסטרלו?
"המאמן קיבל אותי בצורה מדהימה. פתחתי מצוין עם חמישה שערים בשמונה משחקים ואז נפצעתי. הייתי חייב לעבור ניתוח בברך, לא הייתה ברירה. אני שמח שעכשיו אני חוזר לעצמי, זו עונה קריטית מבחינתי. האם אני מרוצה ממה שקורה איתי? ברור שאחרי שנה בחיפה כמלך שערי הליגה עם 28 שערים ציפיתי להיות גם במקום יותר גבוה וגם להיות שחקן מוביל בקבוצה שלי, אבל זה לא קרה. אולי זה יקרה העונה".
 
מילה על מכבי חיפה?
"קודם כל, צריך לתת הרבה קרדיט לאלישע לוי על ארבע שנים יפות. כל ההנהלה והאוהדים רצו את עטר והוא הגיע. חיפה חייבת לכוון גבוה בכל שנה ולזכות בתארים ואני מקווה שזה יקרה השנה. באתי מהמועדון הזה ותמיד אחזיק להם אצבעות".
 
מה לגבי הנבחרת?
"אני מאחל לאלי גוטמן הצלחה ומקווה לקבל את ההזדמנות שלי. הלוואי שנצליח, הצלחת הנבחרת היא ההצלחה של כולנו".

הדפס