יוסי בניון חתם בק.פ.ר: אני כבר לא יכול לחכות

הישראלי הצטרף רשמית לליגת המשנה: "המנג'ר הארי רדנאפ היה פקטור חשוב בהחלטה שלי. עכשיו אני רוצה לעזור לקבוצה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  10.12.13 - 11:57
ההמתנה הסתיימה. בניון חוזר לדשא (gettyimages)
ההמתנה הסתיימה. בניון חוזר לדשא (gettyimages)
תחילת כתבה

אחרי כמעט חצי עונה בחוץ, ולא מעט חיפושים, ליוסי בניון יש קבוצה חדשה. קפטן נבחרת ישראל חתם היום (שלישי) רשמית בקווינס פארק ריינג'רס מליגת המשנה באנגליה ויחל, באיחור קל, את עונתו התשיעית באי הבריטי. בניון חתם לעונה וחצי, כאשר בקיץ הקרוב תהיה לו ולריינג'רס אופציה לוותר על המשך ההתקשרות.

האתר הרשמי של ק.פ.ר עשה כבוד לרכש הטרי של הקבוצה, ומלבד ידיעה ראשית מהדהדת, האוהדים יכולים ליהנות מפרופיל מפורט של בניון, וגם מגלריית תמונות שמסכמת את הקריירה האירופית העשירה שלו עד עכשיו - מווסטהאם, דרך ליברפול ועד צ'לסי וארסנל.

"אני שמח שהכל סגור", אמר בניון אחרי החתימה הרשמית, "אני מרוצה מאוד על הצטרפותי לק.פ.ר. התאמנתי כאן בשבועיים האחרונים ועכשיו אני כבר לא יכול לחכות להיות מעורב גם במשחקים כדי לעזור לקבוצה. המאמן היה פקטור מאוד חשוב בהחלטה שלי לחתום. מההתחלה הוא הראה לי שהוא מאוד רוצה אותי, והוא מישהו שתמיד רציתי לשחק עבור, כך שאני מאוד שמח שזה קורה".

"יוסי הוא כדורגלן מצוין. הוא שחקן ברמה עולמית, ויש לו יכולות שתמיד אהבתי", אמר הארי רדנאפ, מנג'ר ק.פ.ר, שאימן את בניון בווסטהאם. עוד חשף רדנאפ: "בשלב מסוים גם רציתי להביא אותו לטוטנהאם. אני חושב שהוא יהיה תוספת משמעותית לסגל שלנו".

בניון חתם על חוזה לשנה וחצי, אבל לשני הצדדים יש אופציה להתיר את החוזה באופן חד-צדדי בסיום העונה הנוכחית. בכל מקרה, עדיין לא ידוע אם יהיה בסגל כבר למשחק הקרוב, למרות שקיבל את אישור העבודה ויכול לעמוד לרשות רדנאפ.

הדפס