הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

דיווחים: שנדונג הציעה 20 מיליון דולר על ערן זהבי

האם הישראלי בדרך ליעד הבא בסין? הקבוצה, בה משחק גרציאנו פלה ומאומנת על ידי פליקס מגאת', רוצה את כוכב גוואנגז'ו ומוכנה להעביר בתמורה גם את אורסו הברזילאי

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  24.12.16 - 08:42
מבוקש. זהבי (GETTY)
מבוקש. זהבי (GETTY)

תגיות: ערן זהבי

האם ערן זהבי נמצא בדרך ליעד הבא שלו בליגה הסינית? על פי דיווחים בתקשורת המקומית גוואנגז'ו ר.פ מנהלת משא ומתן על הכוכב הגדול שלה מול קבוצת שנדונג לוננג, שהציעה כ-20 מיליון דולר ושחקן נוסף בתמורת להעברת הישראלי לשורותיה.

על פי הפרסום בסין שני נציגים של שנדונג הגיעו לגוואנגז'ו כדי לקדם את המהלך, כאשר מלבד סכום הענק, הקבוצה בה משחק גם הכוכב האיטלקי גרציאנו פלה מוכנה להעביר לגוואנגז'ו את הברזילאי ג'וניור אורסו, שמושאל לאתלטיקו מיניירו. 

זהבי כבר רמז בחודשים האחרונים על רצונו להתקדם, כאשר גוואנגז'ו הציבה תג מחיר של 25 מיליון דולר עבור כרטיסו. הישראלי בנה לעצמו שם לאחר עונת בכורה מוצלחת בסין ולפחות על פי הדיווח הסכום שהציעה שנדונג אינו יותר מדי משמעותי עבורה, במה שעשוי להפוך אותה בקרוב מאוד לקבוצה החדשה של החלוץ.

מי שמאמן כיום את הקבוצה הוא הגרמני הוותיק פליקס מאגת', שאימן בעבר גם את באיירן מינכן. העונה האחרונה היתה מאכזבת מאוד מבחינת שנדונג שסיימה את הליגה רק במקום ה-14, 2 נקודות מעל המקום שמוביל לירידה. מלבד פלה, גם פאפיס סיסה, שזכור בין השאר מניוקאסל שייך לקבוצה, כאשר בפרסום הסיני מדובר על כך שזהבי ישחק בשנדונג בעמדה מעט יותר אחורית מזו אליה הורגל בגוואנגז'ו.