מאמן עדיין אין, מגן יש: קרבחאל חתם בריאל

שחקן הבית, חבר סגל הנבחרת הצעירה ליורו בישראל, הוחזר מלברקוזן והפך לרכש הראשון בלבן בקיץ הנוכחי

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.06.13 - 14:32
תחילת כתבה

ריאל מדריד עדיין לא החתימה מאמן במקום ז'וזה מוריניו, אבל כבר החלה בקניות. מועדון הפאר הספרדי החזיר הביתה את המגן דני קרבחאל, שהפך לרכש הראשון של הבלאנקוס בקיץ הנוכחי.

דני קרבחאל, שגדל והתפתח במחלקה הצעירה של ריאל מדריד, נמכר בקיץ שעבר לבאייר לברקוזן תמורת 5 מיליון יורו במטרה שיצבור דקות בליגה בכירה. בחוזהו הוכנס סעיף המאפשר לבלאנקוס לרכוש אותו בחזרה "בזול", תמורת 6.5 מיליון יורו. אז מאמן עדיין לא הצטרף, אבל המנהל הספורטיבי החדש זינדין זידאן החליט להחזיר את הילד הביתה ומימש את אופציית הרכישה מחדש.

לא מדובר בסתם החתמה שולית, אלא בהחלטה משמעותית בדרך לשיפור היחסים בין הקבוצה לקהל במדריד. מעבר לעובדה שמדובר בשחקן בית, דני קרבחאל בן ה-21 היה בעונה החולפת אחד המגנים הטובים בליגה הגרמנית, לקח חלק ב-36 משחקים בכל המסגרות, כבש שער אחד ובישל שמונה. בזכות היכולת הטובה הוא נרכש בחזרה ואף עשוי לדחוק בהמשך את אלבארו ארבלואה מעמדת המגן הימני.

דני קרבחאל, כאמור, הגיע לריאל מדריד ב-2002 כילד בן 10 והתקדם דרך הקבוצות הצעירות של המועדון. הוא החל לפרוח במדי קבוצת המילואים ריאל קסטיליה, היה חבר הסגל שזכה באליפות אירופה עד גיל 19 (רומניה 2011) ולאחרונה נבחר על ידי "הבילד" להרכב העונה בבונדסליגה. בינתיים הוא לא יצטרף לסגל הבלאנקוס, פשוט משום שהוא הגיע לישראל יחד עם חבריו לנבחרת הצעירה של ספרד.

הדפס