ליאו מסי: אין ספק שמארדונה היה טוב מפלה

כוכב ברצלונה לא רואה מקום להשוואה בין שתי האגדות, וגם גילה מה דעתו על ניימאר ורונאלדו , ומה הוא החלום הגדול שלו, שעדיין לא הגשים

מערכת אתר ערוץ הספורט  07.09.11 - 23:07
אין לו ספק. מסי (GETTYIMAGES)
אין לו ספק. מסי (GETTYIMAGES)
תחילת כתבההתשובה לשאלה מי הוא השחקן הטוב בכל הזמנים, בדרך כלל תלויה בזהות הנשאל. המגזין הברזילאי של ESPN ניסה להרים את הכפפה והחליט לשאול את מי שנחשב לשחקן הטוב בעולם כיום, ליאו מסי, על דעתו בנושא וגם על עוד מספר נושאים בוערים. תשובותיו של הארגנטינאי בוודאי לא התקבלו בהבנה בארץ הקפה והכדורגל, אבל בטח יחמיאו למי שהיה מאמן ארגנטינה במונדיאל האחרון.

"לדעתי אין בכלל ספק בכך שהשחקן הטוב בכל הזמנים הוא דייגו מארדונה", איכזב מסי את העיתונאים הברזילאים. "אמנם לא זכיתי לראות את פלה משחק, אבל הדברים שדייגו עשה היו חסרי תקדים". הארגנטינאי שמר אמונים לבן ארצו ומאמנו לשעבר ואף הוסיף: "אני גם לא חושב שהיה לי צורך לראות את פלה על המגרש בכדי להחליט".

"הפרעוש" התייחס גם לברזילאי אחר שמעורר עניין בספרד ועשוי ללבוש בעונה הבאה את מדיה של בארסה או ריאל: "ניימאר? הוא באמת שחקן נהדר,  ולמעשה אני חושב שנוכחות שלו בספרד יכולה להוסיף לעניין ולתבל קצת את הליגה, אך חשוב לי לציין שהחלוץ הברזילאי הגדול ביותר שראיתי בחיי הוא רונאלדו, שעשה דברים גדולים עבור בארסה וגם עבור ריאל"

בעוד המראיינים "עקצו" את הכוכב בסרקסטיות על כך שיכולתו בברצלונה רחוקה מאוד ממה שהוא מציג במדי נבחרת ארגנטינה, הפתיע מסי כשגילה להם על חלום ילדות שעדיין לא הגשים: "אני חולם לשחק יום אחד בליגה הארגנטינאית. במיוחד ברוסאריו עבור ניואלס אולד בויס, שם התחלתי למעשה את הקריירה. זוהי חוויה שאני מאוד רוצה לחוות"

סביר להניח שהעיתונאים הברזילאים לא יפנו יותר שאלות כאלו לארגנטינאים, אך מאוד יכול שבעוד כמה עשרות שנים, תשובות לשאלות מן הסוג הזה יסובו סביב כוכב פורטוגלי מסויים, ואחד, ליאו מסי.

הדפס