ברצלונה הודיעה על שחרורו של קייטה שצפוי לחתום בסין

כמו דרוגבה ואנלקה, קשר מאלי צפוי ללכת אחרי הכסף הגדול במזרח ולקבל לפי הדיווח כ-10 מיליון יורו לעונה

מערכת אתר ערוץ הספורט  08.07.12 - 00:23
גם הוא בדרך לסין. קייטה (gettyimages)
גם הוא בדרך לסין. קייטה (gettyimages)
תחילת כתבה

הכסף הגדול בליגה הסינית ממשיך להוות גורם משיכה עצום. הבא בתור לעלות על המטוס מזרחה: סיידו קייטה, שיחתום בקרוב רשמית על חוזה בקבוצת דליאן. ברצלונה כבר הודיעה על שחרורו של הקשר ממאלי, שצפוי לשחק בעונה הבאה בליגה בה יסתובבו בין היתר דידייה דרוגבה וניקולה אנלקה.

לקייטה נותרו עוד שנתיים בחוזהו בברצלונה, אולם על פי הפרסומים הקטאלוניים החליטו להתיר את ההסכם כיוון שקייטה לקח חלק בפחות מ-50 אחוזים ממשחקי הבלאוגראנה בעונה שעברה, זאת על פי סעיף בחוזהו.

על פי הדיווחים, דליאן הסינית כבר סיכמה עם קייטה את כל תנאי חוזהו ועשויה להודיע כבר ביממה הקרובה על צירופו לקבוצה מצפון-מזרח סין. קייטה, שזכה עם ברצלונה בליגת האלופות, מצטרף כאמור לשורה של כוכבים שעשו את הדרך הארוכה לסין - דרוגבה, אנלקה, אייגבני יעקובו ואחרים.

הנהירה הגדולה לאירופה מלווה כמובן בחוזי עתק, וגם קייטה לא יהיה רעב כנראה ללחם. למרות זאת, אנשי דליאן כבר מיהרו להכחיש את השמועות לפיהן הקשר צפוי להרוויח כ-10 מיליון יורו בכל עונה בסין, אבל זרקו מחיר לא פחות מפתה. "זה יהיה באיזור ה-14 מיליון יורו לשנתיים. גבוה? אנחנו לא חושבים ככה", אמר יו"ר דליאן ז'או מינגיאנג.

הדפס