מוריניו לקאקה: תמצא קבוצה כי אתה לא בתוכניות להרכב

מאמן ריאל מדריד הראה את הדלת לכוכב הברזילאי, שגם לא נכלל בסגל לאוביידו. תג המחיר: 25 מיליון יורו. מילאן, פ.ס.ז' וגם קבוצות סיניות מעוניינות בשירותיו

מערכת אתר ערוץ הספורט  24.07.12 - 07:12
קאקה. בדרך החוצה (gettyimages)
קאקה. בדרך החוצה (gettyimages)
תחילת כתבהקאקה בדרך החוצה מריאל מדריד. הקשר נפגש אמש עם המאמן ז'וזה מוריניו ועם המנכ"ל חוסה אנחל סנאצ'ס והשלושה שוחחו במשך קרוב לשעה בנוגע לעתידו של השחקן. על פי הדיווחים בספרד, 'המיוחד' הסביר לברזילאי כי הוא לא ממש בתכניות ומצוטט בעיתונות כאומר: "תתחיל את העונה כשחקן מחליף אצלנו, נסה למצוא לעצמך קבוצה אחרת".

קאקה לא הסכים להגיב לכלי התקשורת כשיצא מהפגישה שנערכה בברנבאו, אך הוא נראה מעורער וכעת יצטרך להחליט לגבי עתידו כשפאריס סן ז'רמן ומילאן הוזכרו כמועמדות לקלוט אותו. אגב, השחקן נפגש לפני כשנה עם עם הפורטוגלי, רק אז הובהר לו כי בונים עליו.

הבעיה כרגע היא הסכום הגדול שהבלאנקוס ידרשו עבורו. על פי "אס", מדובר בלא פחות מ-25 מיליון יורו. צריך לזכור שהמדרידאים קנו את קאקה עבור 67 מיליון יורו והוא אמור היה להיות הכוכב הגדול של המועדון, לצד כריסטיאנו רונאלדו כמובן. הברזילאי עבר פציעה לא פשוטה שממנה לא חזר ליכולת ולמעמד שהיה לו קודם לכן ומי שירכוש אותו יקווה לקבל את קאקה הישן מ-2007.

בכל מקרה, מוריניו מקווה לפנות מקום בתקציב (השכר שלו מוערך ב-9 מיליון יורו) עבור לוקה מודריץ' ולכן רוצה להיפטר ממנו כבר הקיץ. הרוסונרי שמעוניינים להחזירו, לא יוכלו לשלם, לפחות כך הם טוענים, את הסכומים שריאל דורשת. ישנה גם אופציה סינית, אך נראה שקאקה לא רוצה להגיע לשם.  

בינתיים הקבוצה תקיים משחק הכנה הערב נגד אוביידו ללא מרבית הכוכבים הגדולים, כאשר קאקה לא נכלל במכוון בסגל של הבלאנקוס. כריסטיאנו רונאלדו, איקר קסיאס, מסוט אוזיל, מרסלו, פפה, סרחיו ראמוס וצ'אבי אלונסו ייעדרו והשמות הנוצצים בהרכב צפויים להיות גונסאלו היגוואין ואנחל די מריה.
הדפס