דיווח: בארסה הגיעה לסיכום עם טר שטגן ממנשנגלדבאך

נמצא היורש לויקטור ואלדס בין הקורות של הקאמפ נואו? הקטלונים הדביקו תג מחיר על דויד וייה: 20 מיליון יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט  14.02.13 - 10:40
טר שטגן. מבורוסיה לבארסה? (gettyimages)
טר שטגן. מבורוסיה לבארסה? (gettyimages)
תחילת כתבה

אמנם האליפות נראית מובטחת, אבל העונה של ברצלונה עוד רחוקה מלהיות לפרוטוקול בלבד, במיוחד כאשר מצפים לה קרבות קשים בגביע ובליגת האלופות. למרות זאת, בקטלוניה כבר שוקדים חזק על העונה הבאה, ולפי דיווח ב'מארקה', הגיעו לסיכום מוקדם עם שוער בורוסיה מנשנגלדבאך, מארק-אנדרה טר שטגן.

כזכור, ויקטור ואלדס הודיע שלא יישאר בבארסה מעבר לחוזה הנוכחי שלו, שיסתיים בקיץ 2014. אלא שאמש עלו דיווחים כי השוער סיפר לחבריו שהוא רוצה לעזוב כבר בקיץ ובברצלונה מתכוננים ביתר דחיפות ליום שאחרי. טר שטגן הצעיר, שנופה ברגע האחרון מסגל נבחרת גרמניה ליורו האחרון, נמצא גבוה ברשימת המועמדים להחליפו. אגב, בבארסה לא מתכוונים לוותר על ואלדס בחינם וידרשו עבורו סכום העברה, אם כי הוא טרם נקבע.

שחקן שכבר הוצמד לו תג מחיר, הוא דויד וייה. החלוץ בן ה-31 לא זוכה לדקות משחק רבות העונה והשמועות לגביו הולכות ומתרבות, במיוחד מכיוון אנגליה. בהנהלת בארסה, עם זאת, לא מתכוונים להתפשר ויבקשו עבורו 20 מיליון יורו, אם אכן יוחלט לשחררו.

כזכור, החלוץ הפורה ביותר בהיסטוריה של נבחרת ספרד הגיע לברצלונה ב-2010 תמורת 40 מיליון יורו, אבל גם הוא מסיים חוזה ב-2014 ולכן שוויו יירד. בין הקבוצות שהוזכרו כמועמדות לקנות את וייה ניתן למצוא את ארסנל וצ'לסי.

הדפס