הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ביהמ"ש קבע: אין עסקת טיעון, מסי יעמוד למשפט

כוכב בארסה ואביו יואשמו בהעלמת מס. השופט: "יש ראיות לכך שמסי ידע מה נעשה מאחורי הקלעים"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  28.07.14 - 14:42
זה הולך ומסתבך. מסי
זה הולך ומסתבך. מסי

ליאו מסי לא מצליח להשתחרר מהתסבוכת המשפטית. השופט בבית המשפט בספרד החליט היום (שני) שלא לקבל את עסקת הטיעון בפרשת העלמות המס, בה מעורבים לכאורה כוכב ברצלונה ואביו, וקבע שהתיק נשאר פתוח וכי השניים יתייצבו למשפט.

ליאו מסי ואביו חורחה היו בטוחים שכל הפרשה תהיה בקרוב מאחוריהם, אחרי שהגיעו להסדר עם רשות המסים, לפיו הפרעוש ומשפחתו ישלמו סכום כסף מסוים כפשרה על מס שלכאורה לא שולם במהלך הקריירה של כוכב בארסה. התקווה היתה להימנע ממשפט ארוך שתוצאותיו עלולות להיות לא נעימות, אולם השופט דחה כאמור את עסקת הטיעון שהוגשה לו וקבע כי ייערך משפט.

מדובר בפרשה שמסתעפת כבר חודשים ארוכים, כאשר על פי טענת התביעה הכנסות רבות שהתגלגלו בסביבתו של מסי לא דווחו לרשויות. לא מעט מכתב התביעה כלל העלמות מס של כספים ששולמו עבור משחקי ראווה בהם השתתף הפרעוש.

מסי ואביו הכחישו כל קשר, כאשר ברצלונה אף ניסתה לרמוז כי גם אם יש אמת בהאשמות, שחקנה לא ידע ולא היה מעורב בעניין. עם זאת, בית המשפט סירב להסיר היום את שמו של ליאו מסי מכתב התביעה, לאור מה שכינה "ראיות חותכות" לכך שהכוכב ידע מה נעשה מאחורי הקלעים, גם אם אביו היה זה שבפועל העלים מס. קשה כמובן להאמין שמסי או אביו יבלו זמן בכלא, גם אם יורשעו לבסוף בכל הסעיפים המיוחסים להם, אולם אם בית המשפט יקבע כי המשפחה אשמה בהעלמת מס, אפשר להניח שהנזק הכלכלי יהיה כבד מאוד.