הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ריאל נפרדה מאיקר קסיאס: "תודה שהיית הסמל שלנו"

אחרי סאגה מורטת עצבים, הבלאנקוס פירסמו הודעה רשמית: "הגענו לסיכום עם פורטו על מעברו. עוזב אותנו השוער הגדול בתולדות מדריד והכדורגל הספרדי. לא נשכח אותך"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  11.07.15 - 23:39

חמישה ימי מתיחות, סיכומים, חזרות לאחור ומשברים הגיעו לסיומם. ריאל מדריד פירסמה הודעת פרידה רשמית מאיקר קסיאס, הקפטן המעוטר ושחקן שגדל במועדון במשך 25 השנים האחרונות.

"ריאל מדריד ופורטו הגיעו לסיכום על העברתו של איקר קסיאס למועדון הפורטוגלי", נכתב בתחילת ההודעה באתר הרשמי של המועדון. "לפני הכל ומעל לכל, עבור ריאל מדריד זהו יום של הערכה והכרת תודה. זה לא שהולך אחד השוערים הטובים במועדון שלנו. עוזב את הקבוצה ומתחיל דף חדש השוער הטוב בהיסטוריה של ריאל מדריד והכדורגל הספרדי".

"איקר קסיאס הפך את הסמל שלנו אפילו לגדול יותר", נכתב בהמשך. "הוא היה הסמל שלנו וחישל את האגדה מאז שהגיע בתור ילד בן 9. אנחנו מועדון בן 113 שנים וקסיאס הגן על החולצה שלנו במשך 25 שנים מתוכן".

באתר הרשמי של ריאל סקרו את רשימת התארים הארוכה להם היה שותף קסיאס במשך שנותיו הרבות במועדון ולא שכחו את פרס נסיך אסטוריאס היוקרתי בו זכה, המקבילה הספרדית לזכיה בפרס ישראל.

"הרשימה המלאה היא מרשימה ובלתי נגמרת, אבל מעל לכל היית גאווה וכבוד לכל המדרידאים", נפרדו הבלאנקוס. "איקר הולך, אבל הדוגמא שהציב נשארת. התנהלותו במשך 725 המשחקים עם החולצה שלנו מראה את הדרך לכל מי שחולם להיות חלק מהקבוצה הזו. תודה איקר, על כל מה שהשגת. תודה שהיית הסמל של התקופה היפה בהיסטוריה שלנו. לא נשכח אותך, תמיד תישאר בלב של ריאל מדריד".

קסיאס צפוי לערוך מסיבת עיתונאים רשמית בשעה 13:00 (שעון ישראל), כאשר בספרד פורסם שהשוער ביקש לא לערוך לכבודו אירועי מחווה ראוותניים. קפטן אמיתי.