בארסה הודיעה: מסי ייעדר 3 שבועות ויחמיץ את ריאל

הכוכב הארגנטינאי סובל מסדק בעצם הזרוע לאחר שנפצע ב-2:4 על סביליה בקאמפ נואו. המשמעות היא שהפרעוש יפספס את המשחק מול אינטר באלופות ואת הקלאסיקו בליגה

מערכת אתר ערוץ הספורט  21.10.18 - 00:25
תחילת כתבה

דקות של דאגה בקאמפ נואו. ליאו מסי נפל הערב (שבת) לא טוב על יד ימין בניצחון 2:4 על סביליה בקאמפ נואו. הארגנטינאי, שכבש את השער השני לזכות הקאטלונים, הוחלף על ידי עוסמאן דמבלה בדקה ה-17 והורד לחדרי ההלבשה לקבלת טיפול. במועדון אישרו כי הפרעוש ייעדר כשלושה שבועות מהמגרשים.

הפרעוש פונה למרכז הרפואי של המועדון ועבר בדיקות שמצאו כי הוא סובל מסדק בעצם הזרוע. המשמעות היא שהוא יחמיץ בוודאות את המפגש עם אינטר בליגת האלופות ואת הקלאסיקו מול ריאל מדריד שיתקיים ביום ראשון בקאמפ נואו. שני משחקים נוספים מהם ייעדר: קולטורל לאונסה בגביע המלך וראיו וייקאנו במסגרת הליגה.

מסי החמיץ מעט מאוד משחקים במהלך הקריירה שלו, יחסית לשחקן שמשחק ברמות הגבוהות ביותר ובאינטנסיביות כזאת. ההיעדרות הכי ארוכה שלו בעשור האחרון הייתה בעונת 2015/16, אז הוא נעדר מתשעה משחקים בגלל בעיות בברך. בעונת 2006/07 הוא פספס 18 משחקים בגלל פציעה.

מסי בן ה-31 פתח את העונה בצורה נהדרת, כהרגלו. הארגנטינאי כבש שבעה שערים בתשעה משחקים בליגה, כשבליגת האלופות הוא הכובש המוביל העונה עם חמישה שערים בשני משחקים.

הדפס