הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"להנות? באתי לנצח": קרויף הוצג באקוודור

חומר השחקנים, המטרות וההצהרה. אקס מכבי ת"א בתחנה חדשה

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  16.01.20 - 20:17

יומיים אחרי שמונה להיות מאמנה של נבחרת אקוודור, ג'ורדי קרויף הוצג הערב (חמישי) באופן רשמי במסיבת העיתונאים המסורתית. אקס מכבי ת"א התייחס למטרות, לחומר השחקנים ולהחלטה להצטרף לכדורגל האקוודורי - אבל מעל הכל, הוא סיפק הצהרה ראשונה: "להינות זה חשוב, אבל באתי לכאן כדי להתחרות ולנצח".

כזכור, ההולנדי הגיע לנבחרת אקוודור כחלק מתכנית ארוכת טווח שמטרתה לשפר את רמת הכדורגל המקומית. התכנית החלה עם מינויו של אנטוניו קורדון, המנהל המקצועי איתו עבד קרויף בסין. משחקו הראשון של קרויף צפוי להיות ב-26 במארס נגד נבחרת ארגנטינה, בפתיחת מוקדמות מונדיאל 2022, כאשר לצד חגיגות הבכורה, קרויף קיבל מתנה ראשונה - היערותו של ליאו מסי המושעה.

"יש לנו חומר שחקנים מעניין ופרויקט מרגש לעבוד עליו", פתח קרויף את מסיבת העיתונאים. "אני די אופטימי בנוגע לתוצאות שעתידות לבוא, אנסה ליצור שילוב בין שחקנים צעירים ו-וותיקים. יש כאן שחקנים נהדרים, שנמצאים בכושר טוב יותר משל מדינות אחרות. יחד עם הבנה טקטית, השחקן האקוודורי יגיע לליגות גדולות. מתי מתחילים? כבר עכשיו. התהליך ידרוש עבודה על בסיס יומי, אבל אני רואה כאן תשוקה לשינוי".

לסיכום, התייחס קרויף למחויבות השחקנים ולמחויבותו שלו: "לא משנה היכן השחנים משחקים, כשהם מגיעים לנבחרת הם צריכים להשאיר הכל על הדשא למען המדינה שלהם, למען הדם שלהם. אני רוצה שהשחקנים יעריכו את המחויבות של השחקנים. באופן אישי? אני מאוד אמביציוני ואני רוצה לנצח בכל הזדמנות".