קרלו אנצ'לוטי: "הפנדל של בארסה היה מתנה מהשופט"

גול מנבדל ברור? מזה מאמן פ.ס.ז' דווקא בחר להתעלם: "אלכסיס סאנ'צס הוא צוללן". זלאטן: "חייבים לנצח בחוץ"

מערכת אתר ערוץ הספורט  03.04.13 - 08:07
תחילת כתבה

אחרי שנקלעה פעמיים לפיגור מול מי שנחשבת לקבוצה הטובה בעולם, כולל פעם אחת בדקה ה-89, ניתן היה לחשוב שפאריס סן ז'רמן תרגיש די טוב עם עצמה בעקבות ה-2:2 עם ברצלונה בפארק דה פראנס במשחק הראשון של רבע גמר ליגת האלופות, אבל במסיבת העיתונאים התברר אחרת.

  • לפני שכבו האורות: צפו בפ.ס.ז' כופה 2:2 מול ברצלונה, כבשה בדקה ה-94
  • פאריס סן ז'רמן השוותה בדקה ה-79 ל-1:1 אחרי שער של זלאטן איברהימוביץ', שהיה בעמדת נבדל ברורה מאוד. למרות העובדה הזו, המאמן קרלו אנצ'לוטי היה משוכנע בסיום כי השיפוט היה דווקא לרעת קבוצתו. "לברצלונה לא הגיע פנדל. זה היה מתנה מהשופט", הפתיע האיטלקי. "יש לנו ניסיון עם אלכסיס סאנצ'ס, גם במשחק האימון בקיץ הוא צלל ברחבה. הוא אוהב לצלול, זה לא חדש לאף אחד".

    מהגול שהבקיעה קבוצתו הודות לצוות השיפוט בחר אנצ'לוטי להתעלם, ואחרי הדברים על הפנדל, עבר לדבר על המשחק עצמו. "היה משחק טוב שלנו. פתחנו בצורה טובה, אבל אז העניינים הסתבכו עם הגול של מסי. הוצאנו המון אנרגיות על מנת להשיג את השיוויון. יש לנו סיכוי לעבור בגומלין. זה יהיה קשה מאוד, אבל הכל פתוח. נצטרך לכבוש פעמיים לדעתי. עשינו את זה בצרפת וננסה לעשות את זה גם בספרד".

    איברהימוביץ', שכבש בפעם השניה מול האקסית ובישל את השיוויון הדרמטי של בלז מטווידי, הוסיף: "אני חושב שעשינו משחק נפלא, אבל בגומלין יהיה משחק שונה לחלוטין. חבל שספגנו את השער השני, כי כעת נהיה חייבים לנצח בקאמפ נואו. למרות זאת, אני מאמין שיש לנו את האפשרות לעבור לחצי הגמר".

    הדפס