הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טום ת'יבודו סגר כמאמן ונשיא של מינסוטה

המאמן ירוויח 50 מ' דולר בחוזה ל-5 שנים. עוד אופציה ירדה לבלאט

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  20.04.16 - 21:18
(GETTY)
(GETTY)

תגיות: תיבודו

דייויד בלאט קיווה אולי לקבל את משרת מאמן מינסוטה, אבל הטימברוולבס כבר סגורים על המאמן הבא שלהם. טום ת'יבודו סגר לחמש השנים הקרובות כמאמן הקבוצה, ובנוסף ישמש גם כנשיא, כלומר יהיה מקבל ההחלטות המקצועיות. הוא ירוויח כ-10 מיליון דולרים בעונה.

יחד איתו היה מועמד גם ג'ף ואן גאנדי, שכמו ת'יבודו שימש כפרשן רשת הטלוויזיה - השניים התראיינו למשרה. כעת, ואן גאנדי הוא המועמד המוביל לאימון יוסטון רוקטס, ביחד עם סקוטי ברוקס, שבעצמו הוא המועמד הבכיר של וושינגטון.

כזכור, תי'בודו אימן עד הקיץ החולף את שיקגו בולס במשך חמש שנים. המאמן המוערך, שידוע בשל ההגנה הקשוחה אותה הוא מנחיל, פוטר לאחר שהודח מהפלייאוף בחצי גמר המזרח ע"י קליבלנד של בלאט. עם זאת, בעיר הרוחות כבר יש מי שמתגעגע ל"ת'יבס" בעקבות הכשלון של מחליפו, פרד הויברג, להעפיל לפלייאוף.

ת'יבודו קיבל את המשרה שנחשבת לאחת הנחשקות ביותר ב-NBA, אם לא הכי נחשקת. הוא יחליף את סם מיצ'ל, שתיפקד כמאמן לעת מצוא בעקבות מותו הטראגי של פליפ סונדרס לפני העונה. המשימה שלו תהיה להחזיר את מינסוטה לפלייאוף בעזרת כשרונות כמו אנדרו וויגינס, קארל-אנתוני טאונס, ריקי רוביו וזאק לאבין.