הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

סקוט ברוקס סיכם ל-5 שנים כמאמן הוויזארדס

אקס הת'אנדר שב לאמן אחרי שנת הפסקה. קווין דוראנט יגיע בעקבותיו?

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.04.16 - 09:07

תגיות: NBA

(וידאו: אוקלהומה סיטי עלתה ל-1:2 מול דאלאס)

אחרי שנת מנוחה, סקוט ברוקס חוזר לעמוד על הקווים ב-NBA. ב"יאהו" פירסמו הבוקר (חמישי) כי המאמן סיכם על חוזה לחמש שנים בוושינגטון, במסגרתו ירוויח 35 מיליון דולר. הוא יהפוך לאחד המאמנים המרוויחים ביותר בליגה הטובה בעולם, כש-7 מיליון הדולרים שישתכר בהם בעונה יהיו למעשה שכר זהה לשל ריק קרלייל מדאלאס.

ברוקס יחליף את רנדי וויטמן, שפוטר בסיום העונה ב-NBA לאחר שהוויזארדס לא הצליחו להעפיל לפלייאוף, בניגוד לציפיות של ראשי המועדון. הג'נרל מנג'ר של הקבוצה, ארני גרונפלד, סימן את המאמן בו בחר כמתאים ביותר להוביל את וושינגטון בעונה הבאה וליצור קשר חזק עם כוכביה, ג'ון וול ובראדלי ביל.

ברוקס פוטר בסיום העונה הסדירה של ה-NBA ב-2015 מאוקלהומה סיטי, לאחר שנכשל בהובלתה לפלייאוף. מאזנו בשבע העונות בהן אימן את הת'אנדר הוא 207:338 והוביל את הקבוצה לגמר ב-2012. בן ה-50 היה המועמד המועדף על ראשי הוויזארדס והם לא שוחחו עם אף מאמן מלבדו במהלך החיפוש הקצר שלהם.

אחת המטרות של וושינגטון היא צירופו של קווין דוראנט, בן העיר, כשחקן חופשי, אותו אימן ברוקס במשך שבע שנים באוקלהומה סיטי. עם זאת, על פי הפרסום, הסיכויים שהכוכב יגיע נמוכים, גם עם צירופו של המאמן אותו הוא מכיר היטב ועבד תחתיו במשך תקופה ארוכה.