אחרי שספסל את גאסול: פיזדייל פוטר מממפיס

הגריזליס נפרדו מהמאמן, שהכעיס את הסנטר בהפסד ה-8 ברצף. לברון ו-ווייד הביעו תמיכה בעוזר המאמן שלהם לשעבר: "מרגיש כמו שעיר לעזאזל"

מערכת אתר ערוץ הספורט  27.11.17 - 23:40
תחילת כתבהאחרי 8 הפסדים רצופים וספסול תמוה של מארק גאסול ברבע האחרון מול ברוקלין אמש, דייויד פיזדייל פוטר מעמדת המאמן הראשי בממפיס, כשהיא במאזן 12:7. עוזרו בי ג'יי ביקרסטאף יחליפו, לפחות באופן זמני.

ב-98:88 לנטס, בלטה במיוחד היעדרותו של הסנטר הספרדי בדקות האחרונות, כשלאחר המשחק הוא אמר: "אני לוקח את זה אישית. זה מתסכל, לא היו עושים את זה למייק (קונלי)".

ככל הנראה, חוסר שביעות רצונו של הכוכב הגדול של הקבוצה, בצירוף הרצף המאכזב שהגיע לאחר פתיחה מצוינת לעונה (1:5), עשו את שלהם והובילו להחלטת ההנהלה של הגריזליס להיפרד מפיזדייל, שהוביל אותם לפלייאוף בעונה שעברה והפסיד 4:2 לסן אנטוניו.

זו הייתה הקדנציה הראשונה של פיזדייל כמאמן ראשי, אחרי שבעבר שימש כעוזר בגולדן סטייט, אטלנטה ומיאמי, שם זכה בשתי אליפויות תחת אריק ספולסטרה.

לברון ג'יימס ודוויין ווייד הביעו תמיכה במאמן דרך הרשתות החברתיות ודרשו הסברים לסיבת הפיטורים. כזכור, פיזדייל היה עוזר המאמן במיאמי במשך שמונה שנים וזכה עם השניים בשתי אליפויות.

הדפס