מכבי דואגת? "אי אפשר לשחק בגראן קנאריה"

מאמן אנדולו, עתמאן, על הפרקט המחליק: "צריך לפתור את זה"

מערכת אתר ערוץ הספורט  09.11.18 - 10:46
תחילת כתבה

מכבי תל אביב עדיין מלקקת את הפצעים מהתבוסה אמש (חמישי) בהיכל לריאל מדריד. בשבוע הבא הצהובים יטוסו לאיים הקנריים שמול חופי מערב אפריקה, שם יפגשו בשישי את גראן קנאריה. ולפחות לפי המשחק אתמול, נראה שבמכבי יצטרכו להיזהר כדי לא להחמיר את מכת הפציעות.

אחרי הניצחון של אנדולו 90:94 בלאס פלמאס, המאמן ארגין עתמאן כעס על מצב הפרקט, שלטענתו הוביל להחלקות וסיכן את בריאות השחקנים: "בלתי אפשרי לשחק כדורסל על מגרש כזה. קבוצות משקיעות עשרות מיליוני דולר בשחקנים. שיין לארקין נפצע אתמול באימון, אנחנו לא יודעים לכמה זמן הוא ייעדר. במהלך המשחק, 9-10 פעמים, אולי 11, כל השחקנים החליקו. זה לא ייתכן. מה אני יכול להגיד לשחקנים שלי? אמרתי להם לשחק הגנה אבל הם לא היו יכולים להישאר בעמדות שלהם. זה חשוב. היורוליג חייבת לשים לב ולפתור את הבעיה הזו".

מנגד, סלבה מאלדונאדו, מאמן גראן קנאריה, התייחס בביטול להערות: "יש לי בעיות אחרות. גם אנחנו משחקים כאן, אני לא אתלונן על הפרקט. ראיתי שמרחו עליו לכה לפני כמה ימים, אני לא אעשה ניתוח של הפרקט כשאין לי באמת מושג. אם זה משפיע, זה משפיע על שתי הקבוצות".

במכבי כבר ידעו פציעה אחת מהחלקה. הסנטר טאריק בלאק, שנעדר מההפסדים לברצלונה ולריאל מדריד, החליק על אחת ממדבקות הפרקט בהיכל בדרבי התל אביבי. עם מאזן 5:1 מייאש ופציעות של שלושה שחקנים בכירים, הדבר האחרון שהצהובים צריכים כרגע הוא הפרקט החלקלק, לכאורה, של גראן קנאריה.

הדפס