הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

us open: רם וארליך הודחו בסיבוב השני

אכזבה לאנדיוני שהפסידו 7:6, 6:2 לצמד הגרמני-אוסטרי יורגן מלצר ופיליפ פטצ'נר ועפו בשלב מוקדם של הטורניר

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  03.09.11 - 23:44
אכזבה. רם וארליך

לרם וארליך יש חלום להופיע יחד במשחקים האולימפיים לונדון 2012, ואולי להביא משם מדליה ראשונה לישראל בטניס. אבל החלום הזה הולך ומתרחק כי צבירת הנקודות של הצמד הישראלי לא מזהיר. הערב (שבת) הצמד הישראלי הודח בסיבוב השני של אליפות ארה"ב הפתוחה אחרי הפסד 7:6, 6:2 ליורגן מלצר ופיליפ פטצ'נר, שמדורגים 9 בטורניר.

פדרר העפיל לשמינית הגמר, וויליאמס הדיחה את אזארנקה

ב-2005 רשמו אנדיוני את הישג השיא שלהם בדראנד סלאם של ניו יורק, כשנעצרו רק ברבע הגמר, אבל מאז לא הצליחו לשחזר אותו. בדרך הם גם נפרדו בעקבות פציעתו של יוני ארליך והשנה חזרו לשתף פעולה. בינתיים, זה לא עובד כמו בימים הטובים.

רם וארליך עברו בסיבוב הראשון את לוקאס ארנולד קר וחואן מונאקו מארגנטינה, אבל בסיבוב השני חיכו להם יריבים טובים בהרבה. מלצר ופטצ'נר, שחקני יחידים מצוינים, נמצאים בצמרת גם בדירוג הזוגות והיו גדולים עם אנדיוני. המערכה הראשונה היתה אמנם צמודה, אבל הצמד הגרמני-אוסטרי שלט בשובר השיוויון וסגר אותו על 2:7.

המערכה השניה היתה חד צדדית ונמשכה רק 37 דקות. מלצר ופטצ'נר שברו פעמיים את ההגשות של רם וארליך, שמצידם לא הצליחו להשיג ולו שבירה אחת לאורך כל ההתמודדות. זה נגמר עם 2:6 קל בסט השני, הישראלים הולכים הביתה מוקדם.