הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נסטיה ליוקין חוזרת: "רוצה להגיע ללונדון"

התעמלות: האלופה האולימפית בקרב-רב תנסה להעפיל למשחקים: "התשוקה לענף בוערת בי, אני אשקיע הרבה"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  09.10.11 - 10:20
תהיה שם גם בשנה הבאה? ליוקין בלונדון (gettyimages)
תהיה שם גם בשנה הבאה? ליוקין בלונדון (gettyimages)

נסטיה ליוקין, האמריקנית החביבה, שכבשה את ליבנו במשחקים האולימפיים בבייג'ין ב-2008, חוזרת לאולם ההתעמלות. ליוקין הודיעה אמש (שבת) שהיא תנסה להיכלל בנבחרת האמריקנית לאולימפיאדת לונדון, שתחל בקיץ הבא. ליוקין, שוויתרה על אליפות העולם הנוכחית בטוקיו, היא האלופה האולימפית בקרב-רב.

"אני לא יודעת מה הולך לקרות, אבל אני רוצה להגיע ל-2012 ואת זה אני יודעת בוודאות", אמרה ליוקין לתקשורת בארה"ב. "בימים האחרונים שאלתי את עצמי 'למה אני צריכה להיכנס לזה?' והתשובה היא ברורה. התשוקה להתעמלות עדיין בוערת בי. אני מרגישה שאני חייבת לעצמי את הניסיון הזה". ככל הנראה, ליוקין לא תתחרה בקרב-רב, אלא רק במכשירים הבודדים הטובים שלה: קורה ומקבילים מדורגים. למרות זאת, ייתכן שגם תנסה להתברג לנבחרת הקרקע.

מאז שזכתה במדליית הזהב ההיא בבייג'ין, ליוקין התקשתה להתאמן באופן סדיר, זאת בעיקר בגלל הופעות שהיו לה, פרסומות ומחויבויות אחרות שנוצרו בשל הזכיה ההיא. "אני מרגישה מאושרת ומסופקת מההחלטה שלי, הקריירה שלי לא הייתה במצב הכי טוב בשנים האחרונות ואני אנסה לשפר את זה".

"אני יודעת מה אני אצטרך להשקיע כדי להצליח", הוסיפה ליוקין, "אני מתכוונת לקום ב-5 בבוקר כל יום להתאמן. זה לא יהיה קל". האתגר הראשון של ליוקין יהיה ככל הנראה באביב הקרוב. "למעשים יש משמעות גדולה יותר ממילים, אני מקווה להוכיח שיש לי את מה שדרוש כדי להצליח", אמרה האלופה האולימפית האמריקנית, שתיאבק על הכרטיס ללונדון במבחנים האמריקניים שייערכו באמצע 2012.