הנבחרת סיימה חמישית בגמר תרגיל הסרטים

אל' העולם בהתעמלות אמנותית: ישראל סיימה שישית באלות וחישוקים

שירי אלג'ם
שירי אלג'ם  13.09.15 - 15:45
מקום חמישי מתוך שמונה (gettyimages)
מקום חמישי מתוך שמונה (gettyimages)
תחילת כתבה

אחרי שאתמול (שבת) השיגה את הקריטריון למשחקים האולימפיים בריו, היום הנבחרת הקבוצתית של ישראל בהתעמלות אמנותית השתתפה בגמרים של התרגילים הבודדים.

הגמר הראשון היה של תרגיל הסרטים והנבחרת בכחול-לבן סיימה אותו במקום החמישי. הנבחרת עלתה למשטח שישית מתוך שמונה הנבחרות וביצעה תרגיל נהדר ונקי מטעויות. היא קיבלה עליו את הציון של 17.233 נקודות. על הפודיום הייתה הפתעה כשבמדליית הזהב זכתה איטליה. רוסיה, שזכתה אתמול בזהב בקרב רב, הגיעה אל המקום השני ויפן זכתה במדליית הארד.

הנבחרת הקבוצתית הישראלית כוללת את אלונה קושיבצקי, יובל פילו, יקטרינה לבינה, קרינה ליחבר ואידה מיירין. המאמנות הן אירה ויגדורצ'יק, אלה סמופאלוב ורעיה אירגו, הכירוגראפית היא איילת זוסמן. באליפות העולם אשתקד זכתה הנבחרת במדליית הכסף בתרגיל האלות.

בתרגיל המשולב של האלות והחישוקים סיימה הנבחרת הישראלית במקום השישי. הנבחרת עלתה שלישית למשטח מבין שמונה הנבחרות, ובניגוד לאתמול ששם הייתה להן נפילה של מכשיר בתרגיל הזה, היום הן ביצעו תרגיל נקי וללא נפילות, והן קיבלו עליו ציון של 17.350 נקודות, שהספיק להן כאמור למקום השישי. רוסיה חזרה אל ראש הפודיום בתרגיל הזה כשזכתה בזהב, איטליה סיימה במקום השני ובולגריה זכתה במדליית הארד.

הדפס