הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנט זה אחות: הכוכבת הבאה של ליגת הנשים?

אופיר בנט עשתה את כל הדרך מהנגב להרצליה והפכה לבורג משמעותי בקבוצה מהליגה הבכירה, וזה עוד לפני הגיוס. עכשיו רק השמיים הם הגבול

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  02.02.15 - 15:49
הדבר הבא. בנט עם ליעד סואץ (עודד קרני, מנהלת ליגת ווינר לנשים)
הדבר הבא. בנט עם ליעד סואץ (עודד קרני, מנהלת ליגת ווינר לנשים)
אופיר בנט, (18) כדורסלנית בנות הרצליה עומדת להתגייס באפריל הקרוב. עד אז היא תמשיך להיות שותפה מלאה להצלחה של הקבוצה העונה. היא הגיעה להרצליה מקיבוץ גרופית שבערבה. בילדותה שיחקה כדורגל. באחד החופשים (כשהיתה בת 12) הצטרפה למחנה כדורסל ביוטבתה, שם פגשה את ליעד סואץ קפטן נבחרת ישראל,לצידה היא משחקת היום בהרצליה,שבאה לפגוש את המשתתפים במחנה. אופיר הרשימה מאד ביכולתה ומאמנים בקבוצות שונות החלו לחזר אחריה.

בנט החליטה לבדוק את האפשרות להצטרף לבנות הרצליה, וכבר באימון הראשון הרגישה שהיא מתקבלת בחמימות רבה, יצרה קשר טוב עם הבנות בקבוצה, והחליטה שזה המקום שלה. היא התאמנה עם הנערות ועם הבוגרות. לא הפריע לה לעשות במהלך השבוע מספר פעמים את הדרך בטיסות כמובן אילת – הרצליה. כשנשארה בהרצליה התארחה אצל שון לוי ששיחקה בקבוצה, והוריה הסכימו לאמץ את אופיר.

בגיל 14, כשההורים הבינו שהיא אכן רוצה להיות כדורסלנית מקצוענית, החליטה המשפחה שאופיר תעבור לגור אצל הסבתא בראשון לציון, ועושה את דרכה מראשל"צ להרצליה מידי יום. את אמא שלה היא פוגשת בדרך כלל אחת לשבוע, כשהיא באה מהדרום לעבודה במרכז. את אחיה ואבא שלה היא פוגת אחת למספר שבועות, כשהיא יורדת לסוף שבוע בערבה.

אופיר שיחקה בכל הנבחרות הצעירות של ישראל, וההורים המפרגנים הגיעו לראות אותה במדי הנבחרות הלאומיות בטורנירים הבינלאומיים. "אני רוצה להגיע לרמות הכי גבוהות באירופה. אני יודעת שיש לי עוד דרך ארוכה כדי לממש את החלום. כדי לממש את החלום הזה מחכה לי עוד הרבה עבודה", אמרה בנט בעלת המוטיבציה הגבוהה להצלחה.