עוד יצוא לג'ודו: וילדיקאן חתמה במינשנגלדבאך

בכך היא מצטרפת לגילי כהן במועדון הגרמני: "אני מאושרת, זה כבוד גדול"

שירי אלג'ם  28.01.14 - 15:21
כבוד לג'ודו הישראלי
כבוד לג'ודו הישראלי
תחילת כתבה

הייצוא של הג'ודו הישראלי ממשיך. היום (שלישי) חתמה ליאור וילדיקאן, אלופת ישראל במשקל 70 ק''ג במינשנגלאדבך ובכך היא מצטרפת לגילי כהן שחתמה בשבוע שעבר גם כן בגלאדבך.

וילדיקאן תתחרה גם כן באליפות אירופה למועדונים, אם המועדון הגרמני אכן יעפיל לשלב זה. זוהי הפעם הראשונה בהיסטוריה ש-2 ג'ודאיות ישראליות מתחרות במדי אותו מועדון אירופי, ופעם ראשונה אי פעם שארבעה ג'ודאים ישראלים חתומים באירופה: ירדן ג'רבי (גלאטסראיי), גילי כהן (מינשנגלדבך), שגיא מוקי (גלאקסי טייגרס מאוסטריה).

"זה רגע מאושר", אמרה  וילדיקאן, ''זה כבוד גדול שמועדון עם שאיפות גבוהות פנה אלי, ואני שמחה לא רק על החתימה אלא גם על זה שגילי כהן ואני נתחרה במדי אותו מועדון. הנבחרת שלנו מצליחה ואני מאושרת שכולם רואים את הפירות".

''גילי, ליאור וירדן, כמו גם שגיא מוקי בנבחרת הגברים הם תוצאה של עבודה טובה", ציין מאמן הנבחרת שני הרשקו: ''עבודה ביחד, כשכל אחת בנבחרת יודעת שהיא גם משתפרת וגם עוזרת לאחרות להשתפר. אני מאוד שמח בשביל ליאור".

משה פונטי, יו''ר איגוד הג'ודו הוסיף: "עוד בשורה משמחת עבור הג׳ודו שלנו ועבור ליאור וילדיקאן. הנבחרת עושה עבודה מדהימה, בדרך נכונה ומקצועית, והחתימה של ירדן, גילי וליאור באירופה היא תוצאה של העבודה הזאת. זו המשמעות של נבחרת - כולם טובים יותר".

הדפס