על הילדים המיוחדים שנכנסו לגמר יורו 2013

סאמר סקול לונדון דתי הגשימו ל-130 איש חלום בטדי כחלק מפרוייקט מיוחד. המטרה הבאה: מונדיאל 2014

מערכת אתר ערוץ הספורט  19.06.13 - 19:24
תחילת כתבהכ-30,000 אנשים נכחו בגמר יורו 2013 אמש באצטדיון טדי, ובין הקהל הרב היה אפשר להבחין גם במספר ילדים שנכנסו כחלק מפרוייקט מיוחד של סאמר סקול לונדון דתי. מדובר בפעילות שמטרתה לשמח ילדים שאוהבים כדורגל ולהגשים את חלומותיהם.

הכל התחיל בשנה שעברה כשסאמר סקול לונדון דתי הטיסו על חשבונם קבוצה קטנה של ילדים נכים עם המדריכים הצמודים שלהם, לשני משחקים מרכזיים ביורו 2012. נוצר קשר עם עמותת "קו לחיים" שמצאו שני ילדים שבשבילם הדבר הוא הגשמת חלום ואין ברשותם את היכולות לעשות את זה.

לאור ההצלחה האדירה של הטיול בשנה שעברה באוקראינה, בסאמר סקול לונדון דתי החליטו להמשיך לתרום לקהילה באותה צורה. קבוצה של בערך 130 אנשים, רובם ילדים והיתר מתנדבים ממספר עמותות, נכחו בטדי לערב חוויתי שלם הכולל חולצות, צביעת פנים לקראת המשחק, שתייה, חטיפים, ארוחת ערב וכמובן כניסה לגמר היורו U21. לרוב הילדים זה באמת היה הגשמת חלום לראות שחקנים מהטופ העולמי מקבוצות פאר כברצלונה, ריאל מדריד ומנצ'סטר יונייטד.

אבל הפרוייק הגדול באמת הוא הטסת 20 ילדים למונדיאל שיתקיים ביוני 2014 בברזיל. סה"כ מדובר על קבוצה של 45 אנשים כי לרוב הילדים יש מלווה צמוד (בהתנדבות) ובנוסף צריך להטיס גם ראש קבוצה ומסיבות רפואיות צריך גם רופא ופרמדיק צמודים מישראל. סך עלות הפרוייקט היא 400,000 ש"ח, אך לסאמר סקול לונדון דתי אין את האמצעים לכך בתור חברה קטנה.

החברה גייסה נכון לעכשיו 180,000 ש"ח מתורמים מחו"ל עבור הפרוייקט המיוחד, כלומר 220,000 ש"ח עדיין לא הושגו. בסאמר סקול לונדון דתי מאמינים שניתן להשלים את המכסה בעזרת תרומות מספונסרים והקהל הרחב, ומזמינים את מי שמעוניין לתרום דרך אתר "מימונה" או ישירות דרך עמותת "חברים לרפואה". הפרוייקט הוא למען הקהילה לגמרי וללא רווח של אף גורם.

הדפס