מזל טוב: עידן רביב זכה באליפות ישראל בפוקר

גבר על 300 שחקנים בדרך לניצחון בטורניר ולפרס של 15,000 יורו

מערכת אתר ערוץ הספורט  04.05.14 - 11:16
הכירו: אלוף ישראל בפוקר
הכירו: אלוף ישראל בפוקר
תחילת כתבה

אחרי שלושה ימים ארוכים ומלאים בפוקר, הלילה (בין שבת לראשון) הסתיימה אליפות ישראל. וכן, אפשר גם להגיד מזל טוב לאלוף הנכנס, עידן רביב, שגבר על 300 משתתפים בדרכו לזכיה בטורניר היוקרתי ולפרס הראשון.

למעשה, רביב נישל את אייל "קסיאס" אשקר, שזכה באליפות ישראל בשנתיים הקודמות והודח עוד ביום הראשון. לשולחן הגמר נכנס רביב כאשר הוא במקום השביעי בלבד, עם 359 אלף צ'יפים, אך בסופו של דבר השכיל לגבור על יתר שמונת יריביו עד לזכיה.

הצ'יפ לידר עם הכניסה לשולחן הגמר היה רן ניב (774 אלף), אלא שהוא סיים במקום החמישי. עם זאת, הוא ראוי לציון לנוכח העובדה שהיתה זו הפעם השניה ברציפות שהוא מגיע לשולחן הגמר. גם לשי שמריהו, אגב, שהסתפק במקום השישי, היה זה גמר שני ברציפות.

למקום השלישי בטורניר הגיע אנדריי חייקין ואילו במקום השני סיים אורן מלכה, שנכנע כאמור לרביב בשלב הראש בראש. לדו קרב הגיע מלכה כאשר הוא ביתרון עצום (כ-3.5 מול פחות ממיליון), אך לאט לאט מצב הצ'יפים התהפך.

ביד שהכריעה את הטורניר לרביב החזיק ב-2-6 יהלום, כאשר הפלופ הראה A-2-5 עם שני יהלומים. שני השחקנים הכריזו אול-אין, כשמלכה מחזיק ב-A-7. בריבר הגיעה מלכה יהלום, שהשלימה לרביב את הצבע, וסידרה לו את הניצחון.

בטורניר הצד היקר מכולם באליפות, ה"היי רולר" (500 יורו כניסה), ניצח און קטלן. 40 השחקנים שלקחו חלק בטורניר זה ייצרו סך פרסים גדול, שהיה שווה בסופו של דבר 8,000 יורו למנצח.

הדפס